Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek a társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a társkereső oldalakról? Megéri energiát fektetni az internetes társkeresésbe?

Figyelt kérdés
2015. jún. 9. 21:45
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
nem éri meg
2015. jún. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Akadnak szerencsések, de én azt mondom, hogy nem. Már a legalapvetőbb funkciók is fizetősek lassan. Amúgy is, elég szűkös keretek közé szabják az adatlapokat, amiből nem biztos, hogy reális képet kapsz valakiről, akkor sem, ha őszinte, hát még ha kifogsz egy nagy hazudozót.
2015. jún. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim válasza:
Nagyon nagy szerencse kell hozzá. Nagyon sok rosszat hallottam.
2015. jún. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
Nem szerencse kell hozzá, hanem rengeteg tapasztalat. Sok férfiismerősöm sikeresen ismerkedik ilyen oldalakon. Nekem személy szerint nem jött be és nem akartam annyi időt és energiát beletenni, amennyi kell hozzá, mert inkább élőben ismerkedek.
2015. jún. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim válasza:
Társkereső oldalakon 99%-ba sex partnert lehet találni. Ott nem hosszu távu kapcsolatot keresnek.
2015. jún. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem igen, de jó emberismeret kell hozzá. Plusz ami nálam nagyon bevált: egy órán belül randira hívni a másikat. Ha akár aznap is ráér, vagy max. néhány napon belül, az jó. Ha húzza az időt, meg csak levelezgetne, az nem is gondolja komolyan, csak a gép mögül akar szórakozni, időpocsékolás.
2015. jún. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
# 6/6 Időpont ma 22:28 - Vagy csak nehezebben bízik, mert sokat csalódott, és lerohanásnak érzi. Tudod, én az ilyen villámrandisokról azt gondolom, hogy csak meg akarnak fektetni.
2015. jún. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim válasza:
7-es Ez igy van ilyet lehet találni társkeresőn! Normálisat nem nagyon.
2015. jún. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer bejött! Találtam egy helyes csajt, akivel ki tudtunk alakítani egy párkapcsolatot. Igaz nem volt túl hosszú, de ez már más téma :)

Lényeg, hogy szerintem nem reménytelen a társkereső, de tény, hogy nagyon sok a komolytalan felhasználó!

2015. jún. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:

van akinek összejön, van akinek meg hosszú idő után se

egy próbát megér ha élőben nincs időd, lehetőséged rá, de jobb ha nem vársz tőle túl sokat

2015. jún. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!