Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A magasságom miatt nem sikerül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magasságom miatt nem sikerül barátnőt találnom, vagy csak a megfelelő közeg hiánya miatt?

Figyelt kérdés

Volt már barátnőm, nem is egy, de az utóbbi időben nem sikerül kapcsolatot összehozni.

Tény, hogy alacsony vagyok férfi létemre: 165 centi ( cipőben, 168-169 ) alacsony és 57 kiló, de ennek nem kéne akadálynak lenni. 24 éves vagyok és 2 éve keresgélek és nem jutok egyről a kettőre. Sorra azt veszem észre, hogy magasabb csajok vesznek körül, nem én választom ezt, nagyszerű emberek ők, csak én vagyok alacsony hozzájuk. Pl.: buliba hivatalos voltam 30 ember fele lány, hát nem minden lány magasabb volt, mint én? Még egész jól elbeszélgettem az egyikkel tök egyhangon voltunk, ugye ülve, de mikor felállt egy fél fejjel magasabb volt és láttam, hogy ez "visszatántorította", magassarkúban volt, igazából nem tudom, hogy csak emiatt volt annyira magas, de lényegtelen...

Egyre nehezebb hozzám illő csajt találni a 20-25 éves szférában...

24-25 évesen ez ennyire meghatározó?



2015. máj. 27. 20:24
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
37%

Nemrég láttam egy műsort erről a spektrumon.

A nőkbe genetikailag van belekódolva, hogy a magasabb férfiak iránt vonzódjanak. Ami azt illeti, minél magasabb egy ugyanazon férfi annál jobban vonzódnak hozzá Ezt most úgy értem, hogy szerintem egyik lány sem nagyon tiltakozna az ellen, hogy a 17x centis barátjuk 10 centivel magasabb legyen.


A nőknek a magasság úgy gondolom a top 3 fő külső igényük között van, az is lehet, hogy az első helyen.

2015. máj. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
76%
Én 160 cm vagyok, és sosem vonzódtam a sokkal magasabb pasikhoz. (Ők hozzám igen, amit viszont nem értek.) Gyakran körülnézek, és megállapítom, tulajdonképpen én átlagmagasságú vagyok, annyi alacsonyabb fiatallal találkozom.. Úgyhogy szerintem rossz közegben mozogsz, ha úgy érzed, nálad minden nő magasabb. Másrészt ha valaki megszeret, nem azon a pár centi fog múlni. Nekem is fura volt egy fejjel magasabb férfival mászkálni, úgy éreztem, mindenki minket néz, valószínűleg ugyanez járhat egy alacsonyabb férfi oldalán vonuló nő fejében is. De csak rövid ideig. Nem pár centi fog két összeillő ember közé állni.
2015. máj. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
31%
az első jól mondja aki nem magas az eláshatja magát a nők között hiába nem ronda a srác!
2015. máj. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
69%

én 172 vagyok, a barátom 167.. :D de imádom! tudom, nem olyan hű de nagy különbség, de azért látszódik. de engem nem zavar az ilyen, ha egyszerűen lenyűgözött :)

20L

2015. máj. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
10%
gondoltam hogy ide jön pár nő hogy ne aggódj vannak kivételek ők maguk :D:D
2015. máj. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
74%
Vannak alacsony lányok, nálam 12 centivel máris magasabb vagy:) sok 160 centi körüli lány van, akinél magasabb vagy. Ha vékonynak érzed magad szedj fel egy kis izmot, sok sikert!
2015. máj. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
8%
A magasságod miatt. 175 cm alatt egy nő se vesz férfiszámba, legfeljebb ha extra jóképű vagy.
2015. máj. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
94%
Nekem pl a magas pasik nem jönnek be. Inkább legyen 167 cm, mint 185. Én 160 cm vagyok egyébként. És nem azért írok ide, hogy bíztassalak, egyszerűen hülyeségnek tartom, hogy ez nálunk ilyen központi dolog lenne. Nálam pl a top 3 dolog az intelligencia, humorérzék és gyengédség. A külsőt illetően a szép szem, sportos (nem izompacsirta) alkat és az ápoltság. Szerencsérea férjemben mindez megvan. A magasság soha nem érdekelt. 32/N
2015. máj. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
11%
persze persze küldök ismerkedésnél képet magamról ahol nem látszik a magasságom azt mondják helyes vagy meg kérdezik hány cm vagy 160 erre bocs de a párom legyen nálam magasabb nálam mert az a férfias 10 nőböl 10 ilyen
2015. máj. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
83%
Tény, hogy nehezebb dolga van annak, aki alacsony, de az nem igaz, hogy eláshatja magát. Nekem van egy haverom, aki nagyon ronda, nagyon alacsony, de a fél megye megvolt már neki. És nem, nem gazdag, kifejezetten kong a pénztárcája. :D
2015. máj. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!