Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tetszek a duci lányoknak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nem találtam ilyenfajta kérdést (meglepetésemre?), úgyhogy feltenném. 168 cm/65 kg-os, 21 éves srác vok. Nem vok jóképű de egyáltalán nem is csúnya, nem nagydumás de el lehet velem beszélgetni és állítólag jó a humorérzékem. Csak a duci lányok jönnek be nekem, a vékonyabbak nem izgatóak a számomra aztán személyesen is, fészen is, társkeresőkön is mindig le vok pattintva. Újabban a Tinder nevű mobilos társkereső cuccot szoktam használni ahol viszonylag sokan vannak és van forgás de egy hét alatt eddig 30 duci lányból 1 lájkolt engem (nem jött össze vele). Mindeközben pedig elég sok vékony lánynál bezzeg jó lennék így elég bosszantó számomra ez. Talán tud vki mondani vmi hasznosat, előre is köszönöm!

2015. jún. 10. 23:40
 1/3 anonim ***** válasza:
83%

" Miért nem tetszek a duci lányoknak?"


"Nem vok jóképű..."



Következő

2015. jún. 11. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Közelebb állok a jóképűhöz mint a csúnyához és van hogy egy nap tízen is lájkolnak a Tinderen (kölcsönösen kell egymást hogy lehessen csetelni) de a ducik sose... Ezért nem értem hogy szimplán ennyire peches lennék vagy van vmi egyéb magyarázat.
2015. jún. 11. 10:08
 3/3 anonim ***** válasza:
93%

1.A duci lányoknak is ahogy a vékonyaknak van egy bizonyos ízlésük pasik terén tehát vagy tetszel egy adott lánynak vagy nem(alkattól függetlenül).Nem hiszem hogy egyetlen duci lánynak sem tetszenél viszont minden normál testalkatúnak igen vagy fordítva.Szerintem ez egyénfüggő és nem a kilókon múlik.

2. Ha túl jóképű vagy akkor talán az riasztja el őket,nem mernek közeledni,nyitni feléd mivel nincs önbizalmuk(habár nem minden duci lány küzd önbizalomhiánnyal,de a többség szerintem igen)

3."vok"...Lehetsz akármilyen jó pasi,ha így írsz nem tudlak tisztelni.És ha nem tisztellek nyílván nem is akarok tőled mást sem mivel számomra a tisztelet nagyon fontos.De lehet hogy ezt csak én látom így.

2015. jún. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!