Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet, hogy szinte csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet, hogy szinte csak a duci lányoknak tetszem? 25/F

Figyelt kérdés
Legalábbis ők mutatják ki. Párkapcsolatom is a teltebb lányokkal voltak-vannak (nem nagyon ducik), és van is olyan típus, akinek jól áll a kis fognivaló. De netes társkeresőktől kezdve, élőben is, az ilyen lányok érdeklődnek irántam, van aki szabályosan nyomul is. A vékonyabb, formás lányokat úgy érzem hidegen hagyom. Pedig megveszek azért, hogy végre szexelhessek végre egy vékony lánnyal. Nem kell bomba alak, csak vékonyabb legyen.. (A prostis szövegekkel kíméljetek, most elsősorban párkapcsolati célból mondom). Egyébként magas vagyok (193 cm), és nem vagyok vékony, de azért testes sem.

2015. ápr. 19. 12:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Átlagosan nézel ki, és a vékony csajok kaphatnak Nálad jobb pasit is, ezért nem kellesz nekik.


Kérlek ne érts félre, én akkor is teljesértékű embernek tartanálak ha ronda és 135 kilós lennél, nem a kinézeted alapján ítéllek meg, de a fiatal csajok igen. Ha nem tetszel nekik, minden tulajdonságod negatívan látják.

2015. ápr. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem sértesz meg, lehet benne valami :)

Valószínűleg a fent említett lányok elérhetőnek találnak, és mivel nem vagyok azért csúnya sem, magas vagyok, nem vagyok én se vékony. Ezért nekik megfelelek..

2015. ápr. 19. 12:58
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
vagy keress egy kicsit ducibb lányt, és kezdejet el eggyütt edzeni.. aztán éehet lefogy és akkor már egy vékony lánnyal fogsz dugni :)
2015. ápr. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!