Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A magyar nők nagyrésze miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magyar nők nagyrésze miért ilyen álszent?

Figyelt kérdés

Elég régóta cuckold kapcsolatban élek a jelenlegi barátnőmmel, de már az előző kapcsolatom is erre épült.

Nem nagyon titkolom, így kb a környezetemben a nők tudják.

Na már most két részre osztanám őket.

Vannak a fiatalabbak, kb 35 alatt, na itt kb a 80% állítja(a maradék 20% meg vagy bevallja, hogy tetszik neki, vagy csak vörösödik és nem mond nemet), hogy soha meg nem is érti, hogy ilyet meg bla bla bla.

Közben meg ennek a 80%-nak szintén a 80%-a vagy tart szeretőt, vagy tartott vagy legalább kalandja volt már.

35 fölött meg kb ugyan így 80% tagadja hogy soha, annyi a különbséggel, hogy itt már nem a 80 80%a, hanem kb a 100% tartott vagy tart szeretőt.

A 20% meg simán vállalja, hogy benne lenne, sőt!

Szal nem értem, hogy mire jó ez, megy az álszenteskedés, közben meg szeretőt tartanak.

Rengeteg külföldi párral beszéltem már, náluk nem azt mondom, hogy mindennapos, de ott már nem ennyire elutasítók a nők, max annyi kikötésük van, hogy ne ezzel kezdődjön már a kapcsolat, hanem később vegyenek csak be 3.-at.


2015. jún. 11. 10:04
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
93%
Nem tudom, mi az, hogy cuckold, de ha újságolod mindenkinek a szexuális életed és kiteregeted, akkor fogadd el mások véleményét, mert szabad országban élünk.
2015. jún. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
23%
mert a magyarnál képmutató társadalom a világon nincs!
2015. jún. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
93%

Ez mekkora egy hulyeseg! A szuleim pl 19 eve hazasok es egyikojuk se tartott szeretot soha a kapcsolatuk alatt. Ne altalanositsd aMagyar noket az alapjan amit te lattal vagy hallottal esetleg. Egy igazi no akire a parja maximalisan odafigyel es kielegiti az igenyeit nem fog soha szeretot tartani ugyanez vontakozik a ferfiakra is. Nincs itt alszenteskedes aki szeretot tart az jo hogy nem fogja szetkurtolni a vilagban de szerintem hatalmas ertekekkel dobalozol.

U.I.: konyorgom tanulj meg irni! Nem " szal" hanem szoval, es nezz utanna annak amit beszelsz.

18/L

2015. jún. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
13%

Nem azt írtam, hogy minden nő, mert leírtam, hogy vannak, akik nem, de kevesen.

Egyrészt elárulnám neked, hogy a szüleid nem fogják az orrodra kötni, hogy szeretőt tartanak.

Másrészt én csak rövidítettem, ami nem számít helyesírási hibának.

Te viszont egy darab vesszőt nem tettél....

2015. jún. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
7%
Bocsi, én a kérdező vagyok egyébként, csak külön felhasználóm van a válaszoknak meg a kérdéseknek.
2015. jún. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
98%
Honnan vannak ilyen "valid" statisztikáid? Azért, mert te ilyen társaságokban mozogsz (hasonló hasonlót vonz), ne általánosíts.
2015. jún. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
89%

Miért kell általánosítani?!


Amúgy szerintem hülyeségeket írsz...Attól még, hogy neked ilyen ismerőseid vannak, nem lehet azt mondani, hogy akkor minden nő ilyen.


Mi pl 6 éve vagyunk együtt a férjemmel és nem hogy 1 percig sem untam meg, de csak egyre jobban kívánom, egyre jobb vele a szex. Sosem csaltam meg. Nincs ilyenekre szükségem. Mind érzelmileg, mind szexuálisan maximálisan kielégít.


Na ehhez mit szólsz??

2015. jún. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

"akkor fogadd el mások véleményét, mert szabad országban élünk."


Hogy fogadjam el olyan véleményét, aki megszól, közben meg ugyan azt csinálja, mint én?

2015. jún. 11. 10:19
 9/31 anonim ***** válasza:
95%

Ne haragudj, de elég nehezen értettem meg mit szeretnél. Pl. mi az a "cuckold kapcsolat"?


Ez a statisztika meg csak a te fejedben létezik, az állításokról aszerint döntöd el, hogy igaz vagy hazugság, hogy beleillik-e a te kis saját magad által alkotott képedbe.

2015. jún. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

7-es voltam.


Kérdező, te ilyenekkel vagy körülvéve, de ez nem azt jelenti, hogy mindenki ilyen. Nyilván Te is ilyen kapcsolatban élsz, úgyhogy a hasonló embereket fogod magadhoz vonzani. Ennyi.

2015. jún. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!