Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha Raph Lauren, Mustang, Benetton, ruhák vannak rajtam, mindig észrevesznek a csajok. Normál ruhában meg csak azok, akiknek az arcom bejön. Miért csinálják ezt a nők?

Figyelt kérdés

Van mindenféle ruhám, olcsó és drága.

De megfigyeltem, ha drágább ruha van rajtam, olyan nők néznek meg és mosolyognak, ismeretlenül is, akik normál ruhában csak elmennének mellettem az utcán.

Ha szórakozóhelyen vagyok, ugyanez van.

Ilyen fontos lenne, kinek milyen ruhája van, még ismerkedésnél is?



2015. jún. 13. 15:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
11%
3 dolog pénz pénz pénz! nyílván akinek nincs pénze nem öltözik ilyan ruhába
2015. jún. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Én sem mindig hordok ilyen ruhákat, de van, mikor ilyen ruha van rajtam.

Akkor sokkal nagyobb a sikerem.

Sajnos, ezt kell írjam, sajnos, hogy ettől függ ki mennyire jön be a csajoknál.

2015. jún. 13. 15:55
 3/16 anonim ***** válasza:
48%
Ilyeneket fogtál ki. Én ezeket fel sem ismerem, mert nem érdekelnek a márkák.
2015. jún. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
93%
Nem a ruha teszi az embert...csak kicsit.:D
2015. jún. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
87%
Jobb ruhákban magabiztosabb vagy és ezt megérzik rajtad
2015. jún. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
22%

Esetleg a drágább ruha egyszerűen normálisan néz ki, jobban áll?


Azért rohadtul nem mindegy ám az sem, hogy egy nő ilyen kínai szemétben állít eléd:

[link]


Vagy ilyenben...:

[link]


Gondolom te is jobban megnézel egy nőt elegáns, minségi ruhában, mint olcsó, kínai rongyokban, szóval fordítva miért ne lenne ez így?

2015. jún. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
63%

A jobb megjelenés bizalmat gerjeszt a nőkben és jobban is mutatsz egy minőségi ruhában mint egy olcsóban.

Nekem is vannak ilyen ruháim, sőt sokat vásároltam Benettonba (nem budapesti Bennetonban, mert ott az árak el vannak szálva enyhén szólva). Nem hinném hogy a Benetton egy drága üzlet lenne visszont szép ruháik vannak.

Én nem tapasztaltam ilyet amiről írsz, de vannak ennél drágább ruháim is.

2015. jún. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Tévedsz, utolsó!

nekem a kínais, kék ruha ezerszer jobban bejön, a másik az nem tetszik.

2015. jún. 13. 16:18
 9/16 A kérdező kommentje:
71%osnak írtam:)
2015. jún. 13. 16:19
 10/16 anonim ***** válasza:
21%

16:16#

Jó hát férfiaknak ne mutogass ilyen mellkidobós feszes -amúgy tényleg ócska - kínai rongyot amit egy playmate szerű bögyös modell visel, mert úgysem a ruha minőségét fogják nézni.

Miközben a Zaras ruha egy 12 éves kislányon is megállná a helyét és a modell nem egy bögyös playmate.


Minőségi ruhában mindenki jobban néz ki (férfiakra értem most) és ezt a csajok észreveszik. Főleg azok akik rendszeresen járnak vásárolni és ismerik a ruhákat,márkákat és az aktuális divatot. > Ebből mondjuk a pénzre következtetnek, talán ezért vagy mindig szimpatikus. 16:18 voltam

2015. jún. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!