Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az ilyen autókat (Ford Mustang...

Az ilyen autókat (Ford Mustang Fastback, Plymouth Hemi Cuda, stb) miért nem gyártják ma is? Miért ilyen keveset gyártottak belőlük?

Figyelt kérdés

[link]


Például a Ford Mustang Fastback egy gyönyörű autó volt, elegáns, és a mai napig látom és olvasom, mennyi rajongója van, és mennyien szeretnének ilyet. De mivel ritka volt, így egy agyonhasznált darabja is minimum 7-8 millióba kerül.

De miért? Szerintem nagyon csinos autó, szép, én is szeretnék ilyet, de nem lehet, mert méregdrága, ráadásul Magyarországon a linkelt képen lévőt lehetetlen beszerezni szinte.


Vagy a Plymouth Hemi Cuda:

[link]

Oké, hogy izomautó, de szerintem ez is elegáns, és sokkal szebb, mint mondjuk egy Suzuki Ignis.


Sok ilyen autó van még, és szerintem lenne rájuk kereslet. Az izommotort simán ki lehetne hagyományosra cserélni, és máris elérhetőbb áron lenne.

Miért nem gyártják ezeket ma is? Szerintem egy Ford Mustang Fastback sokkal szebben néz ki, mint egy csomó mai "modern" autó.



2015. máj. 21. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert ezek "sportatutók" egyébként gyártják őket, csak az újakat, ezek már "idejét múltak technikailag" én is ilyenre vágyom, ez kb ugyan az hogy a Ladának is rengeteg rajongója van, Még se gyártják már őket, kivéve a nívákat, azokat még most is gyártják és még se vesz senki, pedig hú de szerette mindenki.
2015. máj. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Miért nem gyártják ezeket ma is?"


Mert mar 30-40 eve eljart felettuk az ido. Nyilvan tovabbfejlesztettek a tipusokat, rengeteg generacio volt mar beloluk.


Ford Mustang ma is van, Plymouth mint marka tudtommal megszunt, de ilyen jellegu izomauto pl. a Dodge Challenger.

2015. máj. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mustangot most is gyártanak, nem is keveset, Plymouth pedig megszűnt.


Miért nem gyártják a Sokol rádiót és miért van JVC rádiót? Na ugye

2015. máj. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Kázsmér Attila válasza:
Tévedés. Ma is gyártják a régi ford mustangot illetve nem egészen. Vannak olyan cégek akik a replika gyártással foglalkoznak pl igy készült a mai napig rengeteg ford gt40 és a gyár azokat el is ismerte korhű daraboknak, de nemrég olvastam hogy a régi mustang kasznival de új belsővel(motor , futómű stb.) gyártanak megint mustangot persze nem a ford és ezek csak replikák.
2017. jan. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!