Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Főleg 30-as férfiak, válaszoln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Főleg 30-as férfiak, válaszolnátok néhány kérdésemre?

Figyelt kérdés

Összejönnétek egy 158 cm, 20 éves lánnyal, aki a magassága miatt fiatalabbnak néz ki, abban az esetben, ha 183cm magasak lennétek?

Illetve ha összejönnétek egy ennyivel fiatalabb lánnyal, az milyen lenne? Komolyabb, aki elég "érett" lenne hozzátok, vagy aki tud komoly is lenni, de általában kicsit szórakozottabb (viccelődő, szeleburdi, stb.)?

Szóval fiatalabb is egy jó 10 évvel és alacsonyabb is, ez lehet kizáró ok, vagy mindegy?



2015. máj. 31. 23:37
 1/8 anonim ***** válasza:
emberre válogatja az életkor nem számít nálam de én nem vagyok 183 cm :D
2015. máj. 31. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Én magasabb is vagyok ennél. Igen, összejönnék, sem a magasság, sem a kor önmagában még nem lenne probléma.

Hogy milyen lenne, azt csak akkor tudod meg, ha kipróbáljátok.

2015. máj. 31. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha emberileg és az ágyban jól kijövünk,akkor simán.

Kicsit lehet szeleburdi, de azért lehessen vele komoly dolgokról is beszélni,mert nem az apja akarnék lenni.

Vicces? Persze. Nem bírom az olyan nőket,akiknek nincs humoruk.

2015. máj. 31. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
193 cm vagyok. nem tudom kéne látni élőbe :D
2015. jún. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
szerintem jóval könnyebb "megvezetni", összejönni egy fiatalabb lánnyal, de nem hiszem opcionális lenne. Személy szerint 6-8 évben gondolkodom épp 30 évesen (+-3 vagy 4 év azaz 26-34-ig). Ez nem azt jelenti, hogy nem kívánok meg egy akár 20 éves "lányt", de uralkodom magamon, mert az messze nem "NŐ" még.
2015. jún. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én 186 magas vagyok és a legutóbbi barátnőm nálad fiatalabb volt.


25 éves kor felett minden lány tőlem akar családot mintha éreznék hogy mit nem akarok.

Ezért nekem a lány minél fiatalabb annál jobb.


A 158-as magasság nem akadály ha a lány csinos hozzá.

Belső tulajdonságok amiket leírtál rendben vannak.

2015. jún. 1. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
48%
Én inkább nem kockáztatnám meg, hogy a csaj egész fiatalkorát lekösse egy bőven 30 fölötti, mert a leányzó évekkel később koppan, hogy hát őkelme még nem tombolta ki magát, így kb. 25-26 évesen belekezd a vad bulizásba/kamatyolásba, a férfi meg 40 éves korára hoppon marad a zülleni vágyó lotyó miatt. Egy menetre azért kipróbálnám, de nem hinném, hogy egy 17-22 éves közötti lányt komolyan tudnék venni.
2015. jún. 1. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem lenne gond, de élőben kéne látni egymást először is.
2015. jún. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!