Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy BKK ellenőrnek hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy BKK ellenőrnek hogyan tudhatnám meg a nevét? TÖBBI LENT!

Figyelt kérdés
Adott egy hosszúhajú, szakállas nagyon vonzó BKK ellenőr, akit én nagyon sűrűn szoktam látni a Batthyányi téren a metróknál és én, a vörös hajú metálos lány. Többször is összemosolyogtunk, egyszer utánamszólt valamit de a fülhallgató miatt alig hallottam. Tegnap éjjel viszont az éjszakai buszon ott volt, odaült mellém és kérdezősködött, hogy jól vagyok-e (elég szarul nézhettem ki, hulla voltam) és beszélgettünk. Mondta a nevét és azt is, hogy facebookon keressem meg. De én ma reggel mikor felkeltem teljesen elfelejtettem :( Gyűlölöm magam emiatt mert nagyon örültem, hogy végre megtudtam a nevét de egyszerűen sosem volt még ilyen velem, semmire nem emlékszem a nevéből. Kérlek segítsetek!
2015. jún. 14. 16:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Majd összefuttok még és megkérdezed újból. Szerinted mi honnan tudnánk a nevét?
2015. jún. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
20%
Odáig süllyedtél, hogy egy BKV-ellenőrrel kezdesz?
2015. jún. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egy embert nem a munkája határoz meg. Kíváncsi lennék TE mit dolgozol. Amúgy nem azt kértem, hogy a nevét mondjátok el. Csak segítséget szerettem volna kérni, hogy hobnan tudhatnám meg.
2015. jún. 14. 16:51
 4/5 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb, hogy amikor ismét összefutsz vele megkérdezed a nevét és te is elmondod a sajátodat.
2015. jún. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Esetleg érdeklődj a Batthyányin a kollégáitól, hogy mikor lesz szolgálatban. Vagy menj be a bosnyák téri központba és ott érdeklődj.
2015. jún. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!