Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek nem kellek a nőknek? Hiába próbálkoztam. Már az élet kedvemet is el vette.

Figyelt kérdés
2015. jún. 16. 16:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
hanyagold a pár keresést
2015. jún. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Egyedül meg elég szar élni. :(
2015. jún. 16. 16:49
 3/14 anonim ***** válasza:
Azt kéne kiderítened, hogy miért nem kellesz nekik.
2015. jún. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Szia,

Szerintem először gondold át, hogy tényleg megfelelő lányokhoz közeledsz-e? Olyanokhoz, akik illenek hozzád?

Hasonló lehet-e a felfogásotok?


Ha igen, akkor legfontosabb a kedvesség és figyelmesség! Erre biztos buknak a nők! Nem tudom melyik fázisban buksz el náluk, vagy meddig jutsz el velük?

Esetleg írj példát, mi történt?


Összességében odafigyeléssel és kedvességgel, valamint jó dumával (humorral) biztos lehetsz az első lépések sikerében a többihez már más is kell, pl. kémia.

2015. jún. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Mumusan ***** válasza:
90%
Akkor ne erőltesd. Keress olyan hobbit amit mindkét nem űz, és vannak találkozási pontok.
2015. jún. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Átérzem, hogy rossz egyedül lenni, főleg úgy, hogy nem rég 7 és fél évig szinte minden időmet a barátnőmmel töltöttem,de ennek úgy tűnik vége. Vagy is amig nem kapom vissza a kulcsomat addig nem tudom, hogy lezárt-e. De ha akarsz haverkodni, szívesen, nem vagyok nő, de jó hallgatóság.
2015. jún. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Van egy érzésem, hogy talán egy kicsit magasabbra tetted azt a mércét. És ha ez igaz próbáltál alatta is keresni? Néha nagyon aranyos és remek lányokat találhat az ember, akikre amúgy rá se néznél.
2015. jún. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Igazad van, egyedül élni nagyon szar. Sajnos nekem azonban nem juthat más, mivel minden lány szerint, akivel beszéltem rettenetesen ocsmány vagyok, ráadásul alacsony is. Ezt dobta a gép.
2015. jún. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Kérdés, hogy milyen helyzetekben próbálkozol... ha "leszólítós" módszerrel, az mindenkinek kevésbé sikeres, és ha nincs pozitív kisugárzásod, akkor meg kb. esélytelen.


Ahogy egy korábbi hozzászóló írta: érdemes lenne TÁRSASÁGOT keresned, ahol van lehetőség lassabban, jobban megismerni a másikat. Mert ha a nőnek az első benyomás alapján döntenie kell (pl. ha leszólítod, vagy neten ismerkedsz), akkor kizárólag a külsőd és a kisugárzásod alapján tud dönteni, ami 99%-ban elutasítással jár. Ha azonban apránként ismernek és kedvelnek meg, akkor nagyobb eséllyel alakul ki vonzalom.

2015. jún. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Viszont ha annyira ronda vagy, mint én, akkor társaságot is hiába keresed, mert sehol sem látnak szívesen.
2015. jún. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!