Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A Nőknek mennyire jönnek be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Nőknek mennyire jönnek be az érzékeny férfiak? Nem az olyanokra gondolok aki minden percben sír, hanem néha PL:el gondolkozik azon hogy milyen szép az élet, a felhők, a növények aztán elpityereg. Satöbbi.

Figyelt kérdés
2010. jún. 11. 16:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
58%
az elpityergés az elég homokos dolog
2010. jún. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
22%

Te ilyen vagy kérdező? Szerintem ennek már hormonális oka is lehet. Ilyen nem létezik hogy valaki ilyen hülyeségen elbőgi magát :)) (homokosok, esetleg néhány lány kivételével)


Nyugi nem vagyok én sem kőkemény, rideg, szívtelen gyerek, mert én is hallgatok sokat lassú, szerelmes számokat (bár rock banda énekli, pl bon jovi), de amit te írtál le az már nagyon durva.

16f

2010. jún. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Ez elég durva...nem gondolkoztál még azon, hogy rossz testbe születtél?
2010. jún. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 beetlejuice ***** válasza:
100%
Hát, nekem kifejezetten bejönnek az érzékeny férfiak, persze, azért annak is van egy bizonyos határa.:D Nem szégyen ha egy férfi sír, de pl. volt barátom csak szipogni, hüppögni és nyafogni tudott, nah az már nekem is sok volt.^^
2010. jún. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
51%

na nekem volt egy ilyen pasim ! mondjuk nem azért sírt, mert fújt szél, de sokat sírt és páfffffff, ennyi elég volt neki!Reggel felkeltünk elmentem zuhanyozni, mire végeztem már ült az ágy szélén és sírt !:(((((

és olyanokon, hogy nekem minden sikerül neki semmi, mikor lesz neki S8 Audi, önjáró fűnyíró stb.


20/L

2010. jún. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Csak ha elvont. Az ilyen cukiság szerintem nem áll jól egy férfinak.
2010. jún. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
59%
azért a nő előtt tartsa magát, és ne érzékenyüljön el olyannyira, h elkezd sírni a természeti, istenadta dolgokon.
2010. jún. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tetszik. És fontos is, hogy kimutassa az érzelmeit, és, hogy közel engedjen magához, engedje, hogy belelássak a lelkébe... Mert az annyira jó. :)

19/l

2010. jún. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Én csak akkor szoktam elérzékenyülni, ha nagyon berúgok vagy beszívok..


Akkor szokott elködösödni a szemem hogy "b*sszátokmeg srácok.. ti olyan kibszott kva jóarcok vagytok..."



Szóval tudatmódosító nélkül b*ziság

2010. jún. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

17:31

nem semmi...

ebből is látszik hogy mennyire el van kényeztetve a mai fiatalság...

2010. jún. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!