Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mire jó?

Figyelt kérdés
Nemrég regisztráltam egy társkereső oldalra, ahol az emberek adatlapján fel van tüntetve, hogy mikor regisztráltak és, hogy mikor léptek be legutojára az oldara. Kifejezetten sok lánynál azt látom, hogy a regisztráció napja (ami gyakran több évvel ezelőtt volt) megegyezik az utolsó belépés napjával, pár óra eltéréssel. Miért nem léptek be azóta? Olyan gyorsan megtalálták a párjukat? Ha igen akkor miért nem törölték magukat az oldalról? Ha meg nem, találtak még maguknak párt akkor miért nem látogatják az oldalt? Az ilyen lányok minnek vannak fent, dísznek? Arról nem is beszélve, hogy az ilyennek minek írjon egyáltalán az ember, hiszen nyílván nem fog válaszolni, mivel, nem is tudja, hogy üzenetet kapott?

2015. jún. 17. 21:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Valószínüleg dühből regisztrált, mert a pasija dobta, de mivel alapvetően nem kockák, hanem társasági emberek, ezért kb 1 héten belül beújított egy srácot a dizsiben. Jegyezd meg, a nő, ha valóban akar pasit, és minimum átlagos külsejű, napok kérdése, és talál is.
2015. jún. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ilyennel már én is találkoztam.

Régebben láttam egy kis videót amiben egy srác megmutatta, hogy felregisztrált egy ilyen oldalra mint lány és mennyi levelet kapott nagyon rövid időn belül.

Semmit nem töltött ki úgy igazán, csak egy kép(átlagos lányról) és pár infó.

Elképesztő, hogy tényleg mennyi levelet kapott.

Képzeld magad a helyébe. Te mit csinálnál mikor azt látod, hogy 30 perc alatt kaptál 20-30 bénábbnál bénább vagy csak szexre utaló levelet?

Lehet, hogy talált magának valót a levélírók között, de az is lehet, hogy csak elmenekült.

Ilyennek nem érdemes írni.

Állítsd be a szűrőt belépés szerintire és ennyi.

Aki már egy hétnél régebben lépett be annak nem érdemes írni.

2015. jún. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én is regeltem már csajként, annál unalmasabb nincs a világon, olyan, mikor húsvétkor bekajálsz, és ha belenézel a hűtőbe hányni támad kedved. Hihetetlen unalmas, megértem a csajokat, akik menekülnek onnan, bár néha jól el lehet beszélgetni párral ilyen oldalakon. :)
2015. jún. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Rendben, de ha menekülnek az oldalról akkor miért nem törlik magukat?
2015. jún. 18. 18:18
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is pont ugyanezt kérdezem, hogy miért rontják fent a levegőt, ha már nincs is szükségük az oldalra?! Az meg a másik, hogy miért regisztrálnak egyáltalán, ha ilyen hamar megunják? Ne mondják már, hogy ennyire nincsen türelmük válogatni a levelek között! Akkor ők nem is akarnak ismerkedni, ha ennyi időt meg energiát sem képesek belefektetni! Meg szerintem az sem igaz, hogy minden lány, nő rengeteg levelet kap. Ez nem mentség, mert az én lakókörzetemben általában nem ez a helyzet.
2015. jún. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
próbáld ki, regelj, és meglátod, h mennyi levelet kapnak, még az átlag alatti csajok is válogatni szoktak a pasik között, szóval ez minden csajnak egy paradicsom. :)
2015. jún. 20. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Parancsolj, egy tanulságos leírás példákka, mennyi üzenette kapnak még a legrondább nők is.


[link]

2015. jún. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nézz szét kicsit jobban, pl azt, hogy a regisztráció dátuma, egy rakás profilnál percre pontosan megegyezik...


Azért, mert akkor töltötte fel az üzemeltető az adatbázist a kamuprofilokkal, egy programscript segítségével.


De van pár "barátnő által" beregisztrált is, és simán hihető az is, hogy sok tényleg olyan gyorsan párt talált, de valószínűleg inkább elment bulizni, és ott összeszedett egy pasit.

2017. jún. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!