Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezt valaki most magyarázza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt valaki most magyarázza el, hogy ezt mégis mire véljem? Nekem ez bonyolult.

Figyelt kérdés

Leírom az egész sztorit... Szóval mikor elkezdtem ezzel a lánnyal beszélgetni, akkor randiztam, hívjuk Őt 1esnek, szóval 1essel randizgattam és mikor képbe jött az új csaj (legyen kettes), megbeszéltem 1essel, hogy nem fok köztük működni, legyünk csak barátok, és kettesre koncentráltam csak. Aztán úgy mikor már összejöttünk volna, nagyon csúnyán összevesztünk, 1 hónapig nem is köszönt... Aztán gondoltam folytatom az egyessel, hiány érzetem volt, kellett valaki mellém, de nem jött össze, megint csak én nem akartam, mert hiába bomba csaj, attól még a belbecs hiányzott. És most jön a lényeg, hogy nem telt el egy hónap mióta 1 essel nem beszélek és ez a kettes fülére is jutott... Szóval folyamatosan rám ír facen.... Már egy hete nap, mint nap, meg utalt rá, hogy igazán kereshetném én is őt...


Csak azt ne mondjátok, hogy életem végéig ezzel a két lánnyal kell ciklusokban randizgatnom xD


Na de most komolyra fordítva... Most mégis mit akarhat?


2015. jún. 12. 07:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én még azt sem értem, Te mit akarsz tőlük. Te igen?:)
2015. jún. 12. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
28%
Ülj le egyes!
2015. jún. 12. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
lehet összebeszéltek és ez egy csapda!!!!!!!!
2015. jún. 12. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Én már semmit se akarok tőlük ;) kezdetben persze, hogy akartam, nyilván ezért randiztam velük, de valószínűleg nem egymásnak vagyunk teremtve :)

Jah és nem ismerik egymást, nem hiszem, hogy összebeszéltek xD

2015. jún. 12. 08:01
 5/14 anonim ***** válasza:

hát akkor találkozz velük, és mondd a szemükbe, hoyg ezt és ezt gondolod, ezt és ezt érzed, és ezért legyenek kedvesek, hagyjanak békén, mert nem akarsz randizni velük. Erre érdemes rászánni 3 percet legalább, és igenis szemtől szembe. Mert csak úgy mennek át az érzelmek. Érezzék át, hogy idegesítenek téged, stb. Nem fognak akkor vonzódni hozzád. Ők még a vonzódó Lajcsikára (nemtom, hogy hívnak:)) emlékeznek, és persze hogy beléd vannak esve, ha valaha, amikor csak láttak, vonzódást éreztek felőled.

Nem bonyolult.:)

2015. jún. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Itt arról van szó, 2es esetében, amit te is csináltál 1essel.

Amíg 2 essel randizgattál, képbe jött egy 2es számára jobb opció, ezért lepattintott. Viszont nem jött össze neki a jobb opció, ezért menne vissza hozzád. Elég egyértelmű a történet.

2015. jún. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Szerintem igazából kettes azért ír megint, mert féltékeny lett egyesre és rájött, hogy mégis akar tőled valamit.

És tényleg szemtől szembe kéne megmondanid mindkettőjüknek, hogy mi a szitu:)

2015. jún. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Lehetséges :D nekem akkor is furcsa, egy darabig visszakoszonni se tudott most meg ez... Az élet túl bonyolult ahhoz, hogy megértsük :D
2015. jún. 12. 08:34
 9/14 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy azt gondolta, hogy ha hűvös veled, akkor hiányozni fogsz neki mégis, és csak úgy tett, mintha nem érdekelnéd.
2015. jún. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

9: Fordítva. Hiányozni fog neked.

Érted.

2015. jún. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!