Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Minden valamirevaló miskolci...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden valamirevaló miskolci csaj lelépett már külföldre mosogatni, vagy ennyire nem reménytelen a helyzet?

Figyelt kérdés

28 éves miskolci srác vagyok. Jó végzettségem, szakmám és fizetésem van, elvagyok Magyarországon, mint a befőtt.


Nem rég megismerkedtem egy szintén miskolci lánnyal, akinek szar munkája, szakmája és kevés fizetése volt. Múltidő, mert itt hagyott és kiment Londonba. Ott most még szarabb munkája, ugyanolyan szar szakmája és elvileg jó fizetése van.


Nem haragszom rá, megértem, így jártam, "felszívom a taknyot" és szép lassan felejtek.


A problémám az, hogy úgy érzem kiveszett belőlem az ismerkedési kedv. Korábban ha megláttam egy szemrevaló lányt máris kezdtem gyűjteni a bátorságot, hogy leszólítsam valami hülye dumával, most meg félek kezdeményezni, mert azt gondolom, hogy fölösleges itt ismerkedni.


Szóval, hogy valami kérdés formája is legyen a dolognak: hova tűntek Miskolcról a jó magyarországi egzisztenciával rendelkező lányok? Van vagy volt ilyen egyáltalán? Vagy, aki megfelel a kitételnek, az már nem él ebben a porfészekben és én is inkább gondolkodjak el azon, hogy továbbállok?



2015. jún. 17. 22:20
 1/9 anonim ***** válasza:
30%
Igen állj tovább,anyagilag is jobban jársz.
2015. jún. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ne aggódj,lehet majd téged szed fel egy nő :)


Amíg úgy érzed,nem érdekel az ismerkedés,nem kell erőltetni, inkább fejleszd magad.

2015. jún. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Magyarország nagy százaléka car anyagi helyzetben van,úgyhogy keresgélhetsz erősen jó egzisztenciájú csajokat.
2015. jún. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Van Miskolcról lány ismerősöm,mivel onnan nem messze lakom, de nincs megelégedve Magyarországgal, szabadulna. Megértem. Rengeteg ismerősöm kiment külföldre, anyagilag jobb nekik. Szóval mérlegelj, de MINDEN szempontból! ;)

18L

2015. jún. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
28%

Én is itt lakok, de miféle "porfészek" ez? Azért álljon meg a menet, ez azért nem igaz így ebben a formában!

Az viszont tényleg katasztrofális, hogy hová jutott ez az ország; nesze neked, rohadt büdös unió, erre volt jó ez az egész, hogy az embereket becsapják, és elszívják az országból?!

Annál borzalmasabbat el sem tudok képzelni, hogy kivert vándorként bolyongok egy idegen, külföldi városban, ahol nem is magyarul beszélnek. Pár nap alatt szerintem meg is halnék, éhen és szomjan. Sőt, nekem egy másik magyar város is majdnem olyan lenne, mintha külföldre mennék.

Normális munkám az nincsen nekem sem, meg félénk és visszahúzódó vagyok, nem tudok mit csinálni én sem, mivel bátorságom az nincsen odamenni valakihez. Inkább akkor egy másik bolygóra kéne már menni, egy minden tekintetben fejlett civilizációhoz, ahol nincs pénz sem, meg kizsákmányoló világrendszer.

2015. jún. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%
Én is Miskolcról léptem le. Kelet-Magyarországon ne is próbálkozz, onnan minden fiatal menekül, amint tud.
2015. jún. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Ez borzalmas, hogy ide juttatta az országot a mocskos unió, meg az elmúlt 25 év vezetői! De azért álljon meg a menet, mert akármennyire is rossz a helyzet, nem a Svédország meg Monaco szintű országokhoz kellene állandóan viszonyítani minket, hogy csak két példát említsek!

A "menekülés" és "szabadulás" kifejezések meg akkor lennének reálisak, ha olyan helyzetben lennénk, mint például Észak-Korea, a volt Burma, Szíria, Irak (ha még létezik), Afganisztán, Banglades, aztán bizonyos háború sújtotta afrikai országok, hogy megint csak néhány példát említsek.

Mondjuk hozzá kell tenni, Észak-Koreából egyrészt nem is engedik ki az embereket, másrészt meg nem is akarnának menni, mert ők talán el is hiszik azt a mesét, hogy jól élnek.

Nálunk minden természeti adottság megvan, illetve meglenne ahhoz, hogy az emberek normálisan éljenek.

De amint a fentebbi hozzászólásban utaltam rá, ez az egész nálam nemcsak anyagi, hanem személyiségi, lelki, érzelmi kérdés is. Egyszerűen siralmas azt látni, hogy sokaknak csak ennyit ér a szülőföldjük, a mi közös szülőföldünk még ebben a csonka formában is, a gyökerek, ahol nevelkedtek és felnőttek. Én személy szerint jelenleg kevésbé tartom nagy problémának a bevándorlást, a menekültkérdést, mint az országból való kivándorlás tragédiáját. Ami persze nem azt jelenti, hogy az előbbiek valóban kis gondok, csak az utóbbihoz képest számomra kisebbek.

Én mindenesetre inkább élek valahogy rosszul itthon, minthogy éhen haljak mondjuk Svájcban vagy Angliában!

2015. jún. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Fiatalabb már nem leszek,én is a lelépésen gondolkozom. Itt nem lehet megelni. Engem mar nem erdekel MO. Ha éhezen és acsaladod nyomorog akkor másképp látod

a dolgokat. Jelenleg nincs munkám sem. Tanulom a németet is. Angolom középszinten már megvan.


Most gondoljatok bele: ha valaki most kap 80000-et mennyit kap ki ha nyugdjaba megy 20000-at?


Ennel meg az is jobb ha avalaki kintt takarit/mosogat 4-5-ször annyiert...


De meg itt is szeretnék elköszönni


28-as pali

2015. aug. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Miskolci vagyok, és alig várom, hogy ez már ne így legyen. Bemegy az ember a városba pl szombat este, és sehol senki. Kocsma vagy disco, más lehetőség nincs is. Ezeken a helyeken meg a 14 évesek fetrengenek részegen.

Ha mégis rászánom magam, hogy lazítok egyet a heti robotszerű munka után, akkor meg félelemben kell hazamennem. Köszönöm, ebből nem kérek...

2015. nov. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!