Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mi a helyzet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a helyzet?

Figyelt kérdés

Találkoztam egy lánnyal most nyáron, akkor ő kezdeményezett, nem csak buli miatt jött oda, látszott rajta hogy tetszem neki. Nagyon jól éreztem magam vele. A buli után 2-3 nappal megkerestem(facebookon), hogy nagoyn ó volt vele és örülök hogy megismerhettem. Akkor én írtam, rá másnap ő. Így volt egy hétig, de most már magától nem ír rám, ha én írok viszont nagyon aranyos és sokáig beszélgetünk. Szerintetek csak azért nem írhat rám magától, mert azt hiszi zavarna vagy valami?

Szeretnék vele személyesen is találkozni, de kicsit bizonytalan vagyok. Meg mivel kicsit messze lakik így ez nem oldható meg naponta.


Szerintetek ő akarhat tőlem valami komolyabbat annak ellenére, ha nem ír rám ,de érdeklődik ha már én elkezdem?



2014. aug. 23. 23:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, légy férfi...
2014. aug. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
az elsővel értek egyet.
2014. aug. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szembesítsd és tisztázzatok mindent egymással.
2014. aug. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Vagy pedig elvből. Eleinte megkeresett hogy felkeltse a figyelmed, de most már úgy gondolja, hogy ha valamit szeretnél, akkor tessék csak kezdeményezni.
2014. aug. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 valaki63 válasza:
van egy olyan noi logika hogy " ha o nem ir akkor en se". hulyeseg, de en is ilyen vagyok:D
2014. aug. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szerintem kérdezd meg tőle kerek-perec, hogy ő mit szeretne pontosan, vagy el tudná-e képzelni, hogy legyen köztetek később valami komolyabb.

Valószínűleg azért nem akar rád írni, mert úgy gondolja, hogy a srác kezdeményezzen és ő nem szeretne "nyomulósnak" tűnni.

2014. aug. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Zöld pacsit mindenki kapott.

Abszolút lehet, hogy néhányótoknak igazatok van. Lehet nem akar nyomulósnak tűnni, de biztos szerintem hogy ő szeretne valamit, mert említette azt hogy az ágyában fekve, hullócsillagot látott és kívánt valamit, ami tudom hogy mi. Szinte szóról szóra ezt.... és hasonlókat.

2014. aug. 24. 15:41
 8/12 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy néhányatoknak igaza van. *
2014. aug. 24. 15:42
 9/12 A kérdező kommentje:
Szerintetek az nem túl, hát minek is tudjam be, cinikus ha csak úgy megkérdezem, hogy ő mért nem?
2014. aug. 24. 18:33
 10/12 anonim ***** válasza:

Én valahogy így csinálnám:


"Ne haragudj, hogy ezt így felhozom, de feltűnt, hogy már egy ideje nem keresel, csak akkor beszélünk, ha én írok Rád. Ugye nem vagyok a terhedre és szívesen beszélgetsz Te is?"


Ezzel utalsz rá, hogy kereshetne ő is Téged. Erre majd válaszol valamit, és akkor esetleg írhatod, hogy örülnél, ha néha ő is keresne (de ezt nem muszáj, csak ha gondolod).

2014. aug. 25. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!