Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan szoktatok neten ismerkedni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Úgy döntöttem, hogy kipróbálom a netes ismerkedést. Hátha találok új barátokat. :) Ti hol, és hogyan szoktátok ezt csinálni?


22/F



2015. jún. 20. 09:20
 1/7 anonim ***** válasza:
én itt ismerkedtem meg véletlenszerüen egy csodálatos lánnyal aki azota a barátnöm:) 22/F
2015. jún. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

:)


Egy csodálatos lány nekem is írhatna. :)

2015. jún. 20. 09:28
 3/7 anonim ***** válasza:
Váltunk néhány levelet, aztán kiderül, hogy valamelyikünknek marhára nem jön be a másik életfelfogása. :D
2015. jún. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sehogy, mert ahogy a képemet meglátják a csajok, már nem akarnak velem ismerkedni.
2015. jún. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Itt is megismertem egy lányt, akivel úgy volt, hogy lesz valami, chat.hu-n is, meg ismeretlenek.me-n is. Az utóbbival kezdenek elég komolyra fordulni a dolgok, és amúgy már fél éve beszélünk minden nap.
2015. jún. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát én elég sokat ismerkedem a neten, de ott is ugyanaz a lényeg, mint élőben: nézz ki jól. Én rettenetesen ocsmány vagyok és alacsony, szóval hiába beszélgetek el jól lányokkal amíg nem látnak rólam képet, amint kiderül, hogy nézek ki, mindegyik menekülőre fogja. Senki sem tud szeretni olyan valakit, akinek olyan a külseje, mint nekem.
2015. jún. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egészen jó ötlet itt próbálkozni, én is sok jó pasival ismerkedtem már itt 20/N
2015. jún. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!