Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akinek nincsenek barátai,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek nincsenek barátai, társasága az sokkal nehezebben talál barátnőt is?

Figyelt kérdés
Láttok valami összefüggést? Egyáltalán merre tud ismerkedni az, akinek se barátai, sem ismerősei és alapból is inkább magának való és csendes.

2015. jún. 20. 11:28
 1/9 anonim ***** válasza:
26%
Igen. Szocializálódj, aztán könnyebb lesz.
2015. jún. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%
A nők számára rendkívül fontos, hogy egy férfi mennyire népszerű. Egy olyan férfi, akinek nagyon kevés barátja van és nőismerőse sincs sok, az kevésbé rokonszenves, viszont akit körbeugrálnak a lányok, a szórakozóhelyeken is ismert, és a fél várossal haverságban van, az nagyon hamar felkelti a nők érdeklődését. A kulcsszó: népszerűség!
2015. jún. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
38%

Nehezebb, de én kis gyíkgyuri, magába fordulós rocker gyerek voltam 16 éves koromig, se barátok, se társaság, de iskolát váltottam, és ott lett osztálytársam az a valaki, aki ma már a feleségem.


Nyilván minél több ember közt mozogsz, könnyebb újabb és újabb emberekkel megismerkedni.


Ha úgy érzed hogy csak a semmi közepén lebegsz, és semmi sem változik akkor érdemes változást hoznod magadnak!


A másik dolog ami kell hozzá, a szerencse, meg az, hogy tudjál élni a lehetősséggel!

2015. jún. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
30%

Nekem van egy legjobb barátom, meg még 1-2 ember, akit barátomnak nevezek, azon kívül meg van egy csomó haverom, mi dig van társaság, akivel elmehetek ide-oda, bulizni, iszogatni, csajozni, és szoktam is menni, ehhez képest még kb nem is volt barátnőm, és szűz vagyok (18 vagyok).

Szóval nem ettől függ, hanem sok más egyéb tényezőtől, fontossági sorrendben:

1. mi a lány első benyomása rólad

2. mennyire vagy rátermett/mennyire beszélsz jól

3. mekkora az önbizalmad/milyen a kisugárzásod

4. mennyire nézel ki jól/mennyire vagy vonzó (ez is fontos, de ha csak szimplán helyes vagy, akkor nem sokra mész az első 3 pont nélkül, bár itt van ok-okozati összefüggés, aki helyes, az általában magabiztos, és tud dumálni a csajokkal.)

5. mennyire vagy kedves, normális, okos, rendes, tehát milyen a belsőd


A belső sem elhanyagolható fontos, de azt ismeri meg utoljára lány. Én így látom a dolgokat, persze ez szubjektívebb ennél, de egy átlagos értékrendet képviselő, átlagos, a fiúk körében átlagosan sikeres magyar lány kb így gondolkodik, akár csak futó kapcsolatról, akár komoly kapcsolatról beszélünk. De ez csak az én véleményem.

Azt gondolom, egy bizonyos szintig mind az 5 felsorolt dolgon tudsz javítani. Igen, a külsődön is, talán az első 3 dolgon még nehezebben is.

Igaz, én sem értek egyet azzal, hogy ez a dolog így működik, ez a "szelektálás", sokkal szimpatikusabb rendszer lenne, ha mindenki az első perctől kezdve őszinte lenne, és így mindenki megtalálná a hozzá illőt, de ez lehetetlen, mivel egy idegennel úgyem leszel teljesen őszinte először.

De a férfiaknál/srácoknál is valahogy így működik, csak mi valamivel nyitottabbak vagyok, és egyszerűbben gondolkodunk.


Szóval mégegyszer a válaszom: nem feltétlen talál nehezebben párt az, akinek nincs sok haverja, baráti társasága, de aki antiszociális viselkedése miatt nem barátkozik senkivel, annak valószínüleg ezért nincs senkije.

18f

Úgy gondolom, hogy egy b

2015. jún. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
*a belső sem elhanyagolható, ez is fontos
2015. jún. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Bocsi a hibákért, telóról nehéz
2015. jún. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jól látod. Ha nem jársz sehova, akkor hogy?
2015. jún. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nyilván
2015. jún. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Esetemben ez így igaz. Nem tudok ismerkedni, barátaim nincsenek, barátnőm sem volt még soha, pedig szeretnék.
2015. jún. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!