Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Aki rágörcsöl a párkeresés...

Aki rágörcsöl a párkeresés témára, az tényleg nehezebben talál párt? Miért?

Figyelt kérdés
Próbálkozok ismerkedni, de nem akar összejönni a dolog és már elég magányosnak érzem magam. Nem arról van szó, hogy mindegy hogy ki, csak legyen valaki, mert vannak körülöttem férfiak akikről tudom hogy bejövök nekik, de olyat nem találok aki nekem is bejönne. Ha nem foglalkoznék ezzel a dologgal akkor tényleg könnyebben menne? Mert sokan azt tanácsolják, hogy ha görcsölök ezen akkor csak nehezebb lesz és ha nem foglalkozok vele akkor előbb-utóbb rámtalál a szerelem
2015. ápr. 27. 18:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
persze, például ma láttam, hogy tetszettem neked, csak túlságosan rá voltál görcsölve a párkeresésre, ezért nem mentem oda hozzád
2015. ápr. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan mint a terhesség téma pl..Minél inkább rágörcsölnek a gyerekre,annál inkább nem jön össze.Mikor kicsit lehiggadnak,gondolatok máshol járnak,akkor meg jön villámütés szerűen.
2015. ápr. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

bizony.

engem is mindig a legváratlanabb pillanatokban talált meg. mikor egyáltalán eszembe se volt,hogy jó lenne már megismerni valakit stb.

2015. ápr. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Szóval az lenne a jó hozzáállás, ha nem foglalkozok vele és nem is gondolkozok ezen.. csak néha nem könnyű :/
2015. ápr. 27. 18:48
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát..

Én úgy találtam valakit, hogy épp nem ismerkedtem..elméletileg rá voltam görcsölve, de aznap pont nem volt kedvem ismerkedni..és sikerült :)

(itt gykn)

2015. ápr. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Költőnő? ***** válasza:

gondolj bele: aki görcsöl, abban nincs játékosság, az feszült, az nem tudja elengedni magát, önmagát adni.

Gondold végig, te ilyen emberrel ismerkednél szívesen, aki be van feszülve folyamatosan, vagy egy olyan emberrel, aki vidám, laza és csak szimplán nyitott?

2015. ápr. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Régen rágörcsöltem és mindenáron akartam párt ...hát csak elijesztettem mindenkit , most h vége van egy kapcsolatomnak és egyedül akarok lenni hát sorban azt veszem észre h kapom az ajánlatokat :D Szóval igen foglald le magad vmivel és jönni fog magától csak legyél nyitott mindig :)
2015. ápr. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
71%

Én nyitott vagyok, mégse kellek senkinek.

Rágörcsöltem, akkor se kellettem.


Szóval ez csak süket duma!

2015. ápr. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

köszi a választ mindenkinek :) igyekszem nem erre gondolni és találni valami elfoglaltságot, de gondolom tudjátok milyen az, amikor olyan időszak van, hogy jól esne ha valaki mellettünk lenne

6-os: kívülről nem látszik rajtam szerintem, csak én érzem ezt. Nem is szoktam panaszkodni másoknak, csak ha éppen szóba kerül

8-as sajnálom :/ kell hozzá sok szerencse szerintem

2015. ápr. 27. 20:42
 10/14 Költőnő? ***** válasza:
nem kell mondani. Metakommunikáció, kisugárzás... ezek mind tudatják a környezetünkkel az aktuális lelkiállapotunkat.
2015. ápr. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!