Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Ti hogy szoktatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti hogy szoktatok udvarolni? Mit csináltok?

Figyelt kérdés
2015. jún. 20. 12:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%

Sehogy, nem látom értelmét az udvarlásnak.

Ha nem tetszel egy nőnek akkor felesleges tenni neki a szépet azért, hogy hátha szánalomból mégis belemegy a dologba csak mert éppen nincs senkije.

2015. jún. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
28%
Csatlakozom az elsőhöz, semmi értelme udvarolni. Ha külsőre tetszel egy lánynak, úgyis össze fog jönni veled. Ha nem, akkor meg udvarlással se mész semmire.
2015. jún. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Oké... Akkor hogy közeledtek egy lány felé, hogy észrevegye, hogy tetszik nektek?
2015. jún. 20. 13:17
 4/12 Interferencia ***** válasza:
Szerintem definiáljuk az udvarlást, a félreértések elkerülése végett.
2015. jún. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Az én értelmezésemben: kimutatod az adott nő felé, hogy tetszik neked és szeretnél közelebb kerülni hozzá.
2015. jún. 20. 13:30
 6/12 Interferencia ***** válasza:
Akkor részemről igyekszek vele beszélgetni egyszer-kétszer, de rövid időn belül el is hívom valahova.
2015. jún. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 MolotovPunk ***** válasza:

Sok nő tetszik,de ettől függetlenül csak annak mutatom ki azt,hogy tetszik,akinél érzem és látom,hogy bejövök neki.

Leghosszabb kapcsolataim is így jöttek össze mindig. :)


Tehát csak azért nem fogok udvarolni,mert tetszik valaki nekem...

2015. jún. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
MolotovPunk: Tehát ha nem lép előbb a nő, nem is csinálsz semmit?
2015. jún. 20. 13:52
 9/12 anonim ***** válasza:
Én már nagyon sokféleképpen megpróbáltam, de mivel túl szörnyű a külsőm, így 28 évesen sem sikerült még randit sem összehoznom.
2015. jún. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 MolotovPunk ***** válasza:

Általában nem lépek előbb.Persze ritkán előfordul,hogy igen. :D

Nézd,ha valakinek szimpatikus vagyok,úgyis fog keresni,vagy kacsintgatni.Ez általában nekem így mindig bejött. :)

2015. jún. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!