Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaltok ha egy fiu elkezd udvarolni a baratnodnek?

Figyelt kérdés
a baratnommel 4 eve vagyunk egyutt de mostanaban mindig egy fiu hivja es "jokat" beszelgetnek, sokat kacagnak s neha le megy a haz ele es beszelgetnek ott,egy buliban ismerkedtek meg most 2 honapja. A baratnom azt mondta h nincsen semmi kozottuk de akkor miert erdekli a masik ennyire h varja h cengesse meg vagy talalkozzanak. Nincs semmi baj a kapcsolatunkban nagyon jol megvagyunk csak izgatom magam h mit akar a srac tole es meg eljegyzest is akarjuk tartani husvetkor. Ha a srac miatt el fog hanyagolni vagy szakitani en agyon verem a masikat. S nem is vagyunk fiatalok mert mindketten 25 evesek vagyunk s a srac 24
2009. márc. 9. 21:27
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Ha ez nem megy a kapcsolatotok rovására, nincs miért aggódnod. Csak barátkoznak. Ez nem tilos és nincs benne semmi rossz. Hagyj neki egy kis teret, szabadságot! De persze azért légy résen!
2009. márc. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
17%
Szeritem vegyétek be este öt is .
2009. márc. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
94%
Én nekem ebben ment tönkre egy kapcsolatom többek között/mondjuk volt más is/, hogy a csajom féltékeny volt a barátaimra és mindig veszekedett velem, ha velük akartam lenni. Szerintem nem kell aggódnod, ha 4 év veled van akkor nem fog hanyagolni, csak kell neki egy kis szabad tér.
2009. márc. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2 honappal ezelott felbukik egy ismeretlenbol egy fiu akit eleteben nem latott es en sem es most ennyire joban vannak, nagyon feltekenykedem de nem mutatom ki, majd akkor fogom kimutatni mikor eszre veszek valami "valtozast" de akkor eg es fold fog talalkozni
2009. márc. 9. 22:02
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Na akkor tudod mit kell tenned.

De azt tartsd észben, hogy sosem a 3. fél tehet róla.

Csak is a barátnőd.

De kívánom nektek, hogy átvészeljétek ezt is (:

2009. márc. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ÚÚristen.. velem is valami hasonló van/volt. Barátnőmnek egyszerűen nem voltam képes elviselni a "legjobb fiú barátját".. én a helyedben beszélnék vele mint férfi a férfival. Megmondanám neki a tuti, mesélnek néki az érzéseimről, és picit Nikoláj barátomról is.. :D
2009. márc. 10. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

úgyúgy! légy résen, a nők nagyon naívak tudnak lenni: "áhh neféltékenykedj, csak barátkozik"


és azon veszed észre magad hogy az a barát fontosabb, mint te vagy


az a barát többet van a barátnőddel, mint te vagy


ez az egész akkor csattan nagyot ha az a barát a te barátod is...


én annó így jártam, de a "volt" haverom is... (fáj az orrtörés és látványos ^_^)

2009. márc. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Hát szerintem a barátnőd hiányol valamit a kapcsolatotokból. Talán legyezgeti a hiúságát ez az új fiú. Talán csak a Te figyelmedet szeretné felhívni, hogy vedd észre ő másnak is kell... Egy 25 éves lány nem kezd el ok nélkül barátkozni egy vele egykorú fiúval, akihez semmi köze nem volt eddig. Légy résen és kápráztasd el a barátnődet újra és újra. Sok sikert nektek!
2009. márc. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!