Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek mi lehet a baj velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lehet a baj velem?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, szép az arcom, csinos is vagyok. Nem vagyok buta, de beképzelt sem. Kicsi korom óta rengeteg fiú barátom volt(csak fiú barátom volt inkább), de még sohasem volt pasim. A fiúk szerint nem vagyok csúnya, de akkor miért nem hívott el még senki sem igazi randira? :(

2015. jún. 20. 19:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Szia!


Mutatsz egy képet magadról?

2015. jún. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
én elhívnálak, de az ország túlsó felén laksz úgyhogy megszívtad :p
2015. jún. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy ezt azért nem szeretném, mert nem akarom sehol viszontlátni magamat. :S
2015. jún. 20. 19:54
 4/18 A kérdező kommentje:
Túlsó felén? Mért, te? :D
2015. jún. 20. 19:54
 5/18 anonim ***** válasza:
Van lányokból az az elérhetetlennek tűnő. Lehet te is az vagy. Ez gyorsan lesír társaságban.
2015. jún. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Jársz szórakozni?

Milyen a kisugárzásod? (sokat mosolyogsz?)

Külsőre nem vagy egy kicsit rideg és elutasító?

Hol szoktál ismerkedni?

Milyen a pasiideálod?


(Lehet, hogy csak az igényeidből kéne leadnod.)

2015. jún. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
tegyük fel, hogy én Nyíregyházán lakok te meg Zalaegerszegen. GYK-n már csak így megy :D
2015. jún. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Hmm, kíváncsi lennék, milyen vagy :)


23/F

2015. jún. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Nem túl gyakran járok szórakozni, de ha elmegyek, akkor is mindig a fiúkkal. Egyedül nem is engednének el :)

Szerintem sokat mosolygok/nevetek. A külsőm nem tudom, hogy hogy lehetne elutasító. (grimaszra gondolsz, vagy valami ilyesmire?)

A pasiideálom? Igazából nincsen. Legyen szép haja, szép szeme, és legyen férfias:D

2015. jún. 20. 20:00
 10/18 A kérdező kommentje:
Am Gyöngyösön lakok :D
2015. jún. 20. 20:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!