Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes rákérdezni a srácnál,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes rákérdezni a srácnál, hogy mi baja van velem mostanában? Vagy úgyse mondaná el?

Figyelt kérdés
2015. jún. 17. 15:08
 1/9 anonim ***** válasza:
bővebben? :D
2015. jún. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hol ki milyen mikor miért mivel??
2015. jún. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Randiztunk már, de azóta el van tűnve eléggé... Viszont én meg szeretném megtudni, hogy mi baja van, mi nem tetszett neki. Nem számonkérés lenne, csak tényleg érdekel.
2015. jún. 17. 15:14
 4/9 anonim ***** válasza:
Ezek a kérdések :D Ha nem kérdezed meg tőle, akkor biztos nem fog valaszolni se. Hogy jut ilyen valakinek az eszébe?
2015. jún. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Úgy, hogy volt már, akinél rákérdeztem, és nem mondta el...
2015. jún. 17. 15:16
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ha ennyire nem közlékeny akkor hiába kérdeznél rá arra se válaszolna.. felesleges erőltetni.
2015. jún. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Biztos hatalmas áldozatot kell hozni egy kérdés feltételéhez. Volt aki nem valaszolt, volt aki igen, de gondolom akitől nem kérdezted meg az biztosan nem árulta el.
2015. jún. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy bizonytalannak lát, nem biztos, csak lehet.
2015. jún. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyébként azt érdemes megkérdezni, amire valaszt akarsz kapni, ha nem érdekel a válasz, akkor meg ne tedd fel a kérdést.
2015. jún. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!