Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy kedves, rendes, figyelmes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kedves, rendes, figyelmes, intelligens és jó humorú férfi tényleg nem találhat párt?

Figyelt kérdés
Csak mert alacsony és ocsmány, ebből kifolyólag meg még 28 évesen is szűz. Én ezt tapasztalom. Barátnak persze jó vagyok, de vonzódni soha nem tudna hozzám egy lány sem a külsőm miatt.

2015. jún. 23. 16:01
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
66%
Én vagyok a nagy okos felső 20%-os nőstény és krvára nem ezt írtam, de látszik, hogy neked csak annyi jött le az egészből, amivel éppen mocskolódni tudsz.
2015. jún. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
80%
20.: valóban vannak ilyen nők is, de csak azért létezhetnek, mert a férfiak meg asszisztálnak hozzá. Ha a férfiaknak nem kellene az ilyen, akkor nem is volna. De a férfiak egymás sarkát tapossák le az ilyen nőkért. A normális lányok meg nem kellenek. Neked sem, hiába jártatod itt a szád, de is nagymellű, tökéletes kinézetű nőkre vered a géped előtt :) Álszent f.a.s.z
2015. jún. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
77%

Pszichológusnál voltál már, kérdező? Amúgy nem te vagy az a srác, aki már a doktoriját csinálja?


2: Rá se klikkeltem, de már tudtam, hogy kit fogsz linkelni. Szerintem ettől még szarabbul érzi magát a kérdező. Mert még én is. :D


7: Azért az nem annyira alacsony. A főnököm is kb annyi és nagyon szép felesége van.


20: Erről ez a kép jutott eszembe:

[link]

2015. jún. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
10%

22: Nem ő vagyok, de még életemben nem álltam sorban cafkák előtt. Valahogy nem szeretem az olyanokat, akiken átment a fél település.


Nekem normális nő/lány kellene, nyugodtan ki merem jelenteni. Szóval, leszel a barátnőm?

2015. jún. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
11%

#23 Minek menjen pszichológushoz ? Hogy lerántsák a pénzét, és közöljék vele, hogy "önnek több önbizalomra van szüksége, még harminc űlés és segítek felépíteni önben". Ugyan már.


Nagy formák a pszihomókusok egyébként, a legnagyobb szakma amit a kapitalista világ valaha kitalált.

2015. jún. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
88%

25: Csak pusztán azért merészeltem javasolni neki, mert anno én is jártam. Előtte öt évig nem volt barátnőm, utána viszont 2 hónap alatt becsajoztam és lett egy hosszú, 3 éves kapcsolatom.


Nekem konkrétan segített, de nem mindegy, hogy milyen szakemberhez mész. No, meg nekem más problémáim is voltak.

2015. jún. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
24%
Hozzátéve a menjünk ki a strandra, és nézzük meg az apukákat témához. Igen, csak azt felejti el mindenki, hogy azok a férfiak 20-25 évvel ezelőtt találtak rá a párjukra. Körülbelül olyan nagy hülyeség őket felhozni példaként, mintha egy mostani F1-es autót egy 25 évvel ezelőttihez hasonlítanánk. Inkább azt érdemes megnézni, hogy a 20 év körüli nőket kivétel nélkül jóképű, borostás, kigyúrt díszmadarakkal látni. Talán ha 100-ből 1 olyan párt látok, ahol nem a tökéletes macsóval nyalakodik a csaj.
2015. jún. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
170 centi tényleg olyan alacsony lenne? Én 173 vagyok, és sose merült föl bennem, hogy túlzottan alacsony lennék. Ez az átlag ugyanis. Jó, lehet, hogy vannak 185 centisek is, de az ismerőseim nagy része max 2-3 centivel magasabb nálam. Jó, cserébe én is ocsmány vagyok, de még csak 22. Na nem mintha 28 évesen nem ugyanebben a helyzetben lennék majd, mind most.
2015. jún. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a személyiségeddel van, baj, mert így elsőre a leírt tulajdonságaid alapján tökéletesnek tűnsz.
2015. jún. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:

Nem a külsőddel van a legnagyobb probléma. Hanem a kiállásoddal.

Most komolyan: mond olyat magára normális ember, hogy ocsmány??? Egyáltalán bármilyen emberi lényre hogy lehet ilyen jelzőt használni?

2015. jún. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!