Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ezen az oldalon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Slow motion kérdése:

Szerintetek ezen az oldalon, főként olyan pasik tartózkodnak, irogatnak, akik a való életben képtelenek maguknak párt találni? Tényleg igaz, hogy ide csak a lúzerek járnak?

Figyelt kérdés

Tehát olyanok akik szüzek, sosem volt barátnőjük, csúnyák, netán átlagosak?

Mert annyi hasonló jellegű kérdéssel és elkeseredett sráccal találkozni ezen az oldalon, hogy az már szerintem nem egészséges, mi több aggasztó.

Előre is köszönöm a válaszaitok :)



2014. dec. 6. 15:25
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
94%

Igen igaz.:(

Én pl. most is az ereimet vágom.:(

18/f

2014. dec. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
72%
Miert akkor azok a csajok akik itt vannak azok miss Tökéletesek?
2014. dec. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
44%
Igen.
2014. dec. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Nem egészséges, de ez van!


Nekem talán fog is menni, csa nem most az a baj. Addig meg aggódhatok.

2014. dec. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Nem igaz szerintem.

Párt, kapcsolatot könnyű találni, olyat akivel életed végéig tervezel már sokkal nehezebb.

2014. dec. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
78%

Ugyanolyanok vannak itt mint is a kinti életben csak odakint egy álarc mögé bújva élik a szociális életüket.

Mellesleg ismerkedni sem lenne túl nehéz a való életben, ha nem az sugározna a szemetekből, hogy "hozzám ne szólj te gyökér!".

2014. dec. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
82%
Ne rágalmazz! Én segítek itt a bajbajutottakon. Van életem.
2014. dec. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Magamból kiindulva nem. 24 vagyok, kevés nővel voltam eddig, barátnőm is csak egyszer volt, de nem szoktam magam sajnáltatni, amolyan magányos farkas vagyok. Ennek ellenére sokszor hívnak bulikba, meg ökörködni mert állítólag nem vagyok 100-as, de a nőket megválogatom, annyira nem is keresem a társaságukat, van 3 lány haverom, közölük az egyikkel jó barátok is vagyunk, de ennyi nekem elég is. Interneten nem ismerkedem, csak kivételes esetben. Nagyon kevés nőt tisztelek de értük tűzbe mennék, ja és nem vagyok nőgyűlölő :)
2014. dec. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Nem igaz tényleg.:D

Nekem pl van valakim, akivel boldog vagyok. És sokszor láttam már válaszolni olyan férfiakat is, akik családosak, vagy a barátnőjükkel kapcsolatban tettek fel kérdést.


Amiért viszont válaszolok, az a fejlődésedben nyújthat segítséget. (És azokéban, akik az "átlagos" szót rendre helytelenül alkalmazzák.)


Átlagos értéke olyan dolgoknak lehet, amiket számszerűsítünk. Tehát a külső megjelenés, mint minőségi ismérv nem lehet soha "átlagos", mert átlaga csak !mennyiségi! ismérveknek lehet.


Nagyon szívesen.:)

2014. dec. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
15%
Én még itt jó pasival nem találkoztam. Aki úgy minden értelemben jó pasi.
2014. dec. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!