Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ahogy az ember idősödik, úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Yakuza007 kérdése:

Ahogy az ember idősödik, úgy érzem hogy egyre nehezebbé válik a társkeresés jól érzem?

Figyelt kérdés
2015. jún. 23. 16:56
1 2
 1/17 Mumusan ***** válasza:
18%
Szerintem nem. Én úgy tapasztalom hogy az igények kevesebbel.
2015. jún. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Mumusan ***** válasza:
0%
*kevesebbek
2015. jún. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%
Biztos sokan elítélnek majd ezért de a férfinak nem. A nőnek inkább.
2015. jún. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
31/F
2015. jún. 23. 17:01
 5/17 anonim ***** válasza:
96%
Ahogy telik az idő, egyre több nőt ismerek meg a hibáikkal együtt, így nemhogy idővel lejjebb adok az igényeimből, hanem egyre nehezebb találni valakit, akiben a fentebbi hibákkal nem rendelkezik. Úgyhogy nagy tévedés él, aki azt hiszi, hogy idővel már minden mindegy alapon bárkivel összejönnék.
2015. jún. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Mumusan ***** válasza:
31 évesen a csúcson kéne lenned. A kifejlett igazi férfi életkorában vagy.
2015. jún. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Az ötös válaszoló hasonlóan gondolkodik mint én,És kedves hatodik én a csúcson vagyok jól érzed:)
2015. jún. 23. 17:13
 8/17 anonim ***** válasza:
83%
Dehogy! Pont hogy egyre jobban megy minden! Eddig én szaladtam a nők után, most ők szednek szét! Te valamit nagyon rosszul csinálsz vagy csak te os egy siránkozó lúzer vagy...
2015. jún. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
49%
Kezd el komolyabban sportolni. Akar naponta is! Ez ad nekem is magabiztossagot!
2015. jún. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nem siránkozom,és lúzer kategóriában sem tartozom bele.Sportolok is hetente többször és jó állásom kiegyensúlyozott életem van,nem azt mondtam hogy nem lenne nő,hanem azt hogy nehezebb az egész.Sok a problémás eset,ebben a korosztályban a legtöbb gyerekes vagy elvált aki pótapát és szponzort akar.Aki meg még egyedül van az meg valószínű hogy ronda vagy nagyon satu.Talán így érthetőbb a gond
2015. jún. 23. 17:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!