Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek, szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek, szerintetek lehet úgy párt találni, hogy az ember nem úgy éli életét mint ahogy korosztályától elvárják?

Figyelt kérdés
Például az illető nem bulizik, nem iszik, nem szeretne minél menőbb, feltűnőbb lenni. Szerintetek lehetséges, hogy egy ilyen fiatal magtalálja a párját? Egyáltalán van aki kíváncsi az ilyen emberekre, mikor annyi feltűnési viszketegségben szenvedő, érdekesebbnek tűnő személy van? Komoly válaszokra lennék kíváncsi hölgyektől s uraktól egyaránt.

2011. dec. 10. 19:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
78%
Igen, van aki kíváncsi az ilyen emberekre, csak az ilyen emberek nem mennek olyan helyekre ahol össze lehetne ismerkedni velük.
2011. dec. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem van esély párt találni, csak idő kérdése. Sok olyan fiatal van, aki nem követi a divatot és buli helyett inkább otthon van.
2011. dec. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
En is ilyen lany vagyok, es talaltam part. Igaz csak 1 eve 22eves vagyok, O 30 most lesz az eskuvo, a parom is olyan,mint en, igaz a korabol kifolyolag O tobbet nelkulozott par nelkul,mint en, volt baratnoje,de nem veletlen velem allapodott meg,szoval szerinte en vagyok az elso, "hozza hasonlo". Tudod hasonlo a hasonlot szereti.
2011. dec. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
47%

Szia !


Én is ilyen vagyok illetve a férjem is :)

Egymásra találtunk :) Az elsők és utolsók voltunk egymásnak.

Én pl soha életemben nem buliztam, ittam .... hajrá :) sok szerencsét :)

2011. dec. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
63%
Valóban nehezebben talál párt az ilyen típusú ember, viszont ha megtalálja, akkor az a kapcsolat az esetek nagy többségében hosszú távra szól és nem olyan felszínes, mint az általad említett "menőbb, feltűnőbb" fiatalok kapcsolatai. A bulizással nincs gond, lehet iszogatni is, és az sem baj, ha kicsit feltűnőbben öltözik valaki, de aki ezeket túlzásba viszi, annak általában önértékelési problémái vannak, és így próbál kompenzálni. Egy ilyen bizonytalan embernek általában nem túl hosszú életűek a kapcsolatai.
2011. dec. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Lehet persze, mindent lehet, csak kicsit leszűkül a kör..:) Mondjuk én járok bulizni, de ettől függetlenül mégsem találok párt, mert nem ezekre a pasikra bukom akik ott isznak cigiznek és minden jó csajra rámosolyognak...
2011. dec. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
ma 19:30 vagyok: Szerintem ne add fel. Velunk tenyleg eleg kalandosan tortent minden,pedig mi aztan tenyleg sose bulizunk,max most mar kozosen,biliard neha stb. Amugy ranezesre olyanok vagyunk,mint a tobbiek,nem hiszem,hogy rosszabbak a ruhaink stb,sot szerintem kivulallo nem is gondolna ezt rolunk,ezert is furcsa...Raadasul a parom kulfoldi,es eleg messzi orszagbol valo(nem arab,mielott valaki ezzel jonne), szoval ha mi igy egymasra talaltunk,akkor semmi se lehetetlen. Hany eves vagy?
2011. dec. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
20 vagyok, nem azért kérdeztem mert annyira el lennék keseredve. Hiszek benne, hogy ráakadunk egymásra azzal a lánnyal, akit egyelőre még nem ismerek, csak igazából ötletem sincs, hogy hol és hogyan. :)
2011. dec. 10. 20:43
 9/19 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet, hozzám szoktak odajönni buszon/villamoson/boltba/munkahelyen stb. Nyitottság kell hozzá és nincs szükség feltűnési viszketegségre.

Az már szimpi önmagában, hogy nem arra utalgatsz (mint mások hasonló kérdésekben), hogy milyen különleges vagy, mert nem bulizol.


off: ivás nélkül is lehet bulizni és ehhez nem kell menő feltűnőnek sem lenni....

2011. dec. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Nekem nincs gondom az ivással vagy bulizással, sőt, azzal sem, ha valaki annyira ki akar tűnni a tömegből. Ez az ő dolga. Egyszerűen csak én nem vagyok ilyen, és valahogy nem vonz a bulizás (akár iszunk, akár nem) meg az ilyen baráti sörözgetések. Ettől még nem gondolom azt, hogy rossz lenne.
2011. dec. 10. 22:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!