Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem folyton mosolygós, szomork...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem folyton mosolygós, szomorkásabb nőnek esélytelen a pártalálás?

Figyelt kérdés
2015. jún. 23. 19:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Hát ha mindig búvalb**aszott képpel néz a férfiakra akkor igen.
2015. jún. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%

Nem feltétlen muszáj folyton mosolyogni, és nyilván néha van olyan nap amikor valamiért szomorúbb az ember.

Viszont ha ez alatt azt érted, hogy az élet minden fájdalmát átéled, és ezt kéretlenül más emberek tudtára is adod az már elég nagy visszatartó erő.


Munkahelyemen van egy nő 20-as évei vége felé jár, őt szinte mindenki kerüli, mert mindig látni rajta, hogy valami baja van és ha megkérdezed, hogy hogy van akkor rád zúdítja minden baját.

2015. jún. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy nő vidáman háromszor olyan szép mint szomorúan.
2015. jún. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
14%

Mit jelent a szomorkás ?


Egyébként nem az a férfiak dolga, hogy a hisztiteket és az állandó siránkozásotokat hallgassa, hanem, hogy megdugjanak.


Ettől függetlenül, ez egyáltalán nem kizáró ok. Csak az előnytelen külsejű férfiak nem találnak párt.

2015. jún. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem érdekes az hogy miért szomorú. Én nagyon sokáig voltam befordulva, viszont tudom azt hogy a törődés, és a társaság ilyenkor vigasztalja az embert. Nem megoldás, de jól tud esni. Szóval egy folyton vihogó nő idegesítő lenne, de aki szomorú, legalább nem játsza meg magát.
2015. jún. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
28%
A depressziós nőnél nincs rosszabb. Kéne a fenének!
2015. jún. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem esélytelen, ha a másiktól nem azt várja, hogy majd ő legyen folyton vidám és neki kell őt felvidítani :)
2015. jún. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Talán. Ha csak a külvilág felé ilyen, de négyszemközt nagyon is tud örülni, akkor mák, mert nem egy benyalós típus. Az ilyennek örülök. Csak ugye az meg megint más, hogy az embert amíg nem ismered, addig csak az arcát látod, a lelkét meg nem. Ezért nehéz az ilyeneknek ismerkedni. De nem lehetetlen.
2015. jún. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
48%
sosem zavart mások hangulata,azt nem érzem.
2015. jún. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

1, Az ellentétek tudják vonzani egymást: tehát ha találsz egy olyan embert, aki pont az ellentettje, mint Te, akkor lehet, hogy idővel Te is változol és nem fogsz mindig szomorkás lenni. De:

2, Lehet, hogy találsz egy másik, ugyanolyan szomorkásabb embert, mint amilyen Te vagy, akinek sikerül kihozni a szomorkás állapotodból (nem akar túllicitálni abban, hogy melyikőtök a szomorúbb, ezért önkéntelenül kezd el pozitívabban állni mindenhez, kvázi ő lesz a dominánsabb, így idővel átragad ez a dolog a másikra is).


Én a 2. típus vagyok:).

2015. jún. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!