Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pártalálás tulajdonképpen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pártalálás tulajdonképpen csak a szerencsén múlik?

Figyelt kérdés
Vagy találkozol valakivel, vagy nem? Ha meg szerencsétlen vagy, akkor szívtál, ennyi?
2015. ápr. 26. 12:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
Jókor kell jó helyen lenni. Nem csak a pártalálás, hanem az életben szinte minden nagyrészt ezen múlik.
2015. ápr. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
igen ez pont olyan mint a lottó csak szerencse kérdése
2015. ápr. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szerintem is javarészt azon mullik.
2015. ápr. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
A kinézeten meg a személyiségen múlik.
2015. ápr. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
jókor kell lenni jó helyen ahhoz h megtaláld...ami az
2015. ápr. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
55%

Így is fel lehet fogni ahogyan leírtad kedves kérdező, de mindenért az életben tenni kell.

Az addig oké, hogy van akinek sok dolog megadatik, de a sikerért meg kell dolgozni.

Ha te csak várod, hogy jöjjön oda valaki hozzád és majd ő lesz életed szerelme, akkor megsúgom neked, hogy ez nem így van.

Tenni kell azért, hogy neked legyen valakid. Például oda mész és megszólítod.

Valószínűsítem, hogy fiú vagy és sokszor elküldtek vagy egyáltalán nem adtak esélyt neked.

Tanulj a hibákból és ezeken javíts, ne az első lánynál akarj tökéletes lenni.

Tudom, most ez egy nagyképű duma, de én is így jártam.

Sok kudarc után tanultam a hibáimból és még ha lassan is, de fejlődök és ezt egy jó érzés, hogy egyre tovább jutok lányoknál.

Tanuld meg előtérbe hozni a pozitív értékeidet, kicsit foglalkozz a külsőddel is.

Számít-e a külső? Persze, hogy számít egy bizonyos fokig.

A szerencsének nagyon kis köze van ahhoz, hogy találsz-e valakit vagy sem.

Előbb magadon változtass.

Légy magabiztosabb, ügyelj a kinézetedre, légy vidámabb.

Hidd el, ha azt látják rajtad a lányok, hogy pozitív személyiség vagy aki tisztában magával és nem egy beszari már előrébb vagy mint sok fiútársad.

Mielőtt azt gondolná a kérdező vagy bárki más, hogy ezt kötekedésből írtam le, nem így van.

Ezt én így látom.

2015. ápr. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
elég jól kinézni és boldogság az életed
2015. ápr. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

"Ha te csak várod, hogy jöjjön oda valaki hozzád és majd ő lesz életed szerelme, akkor megsúgom neked, hogy ez nem így van. "


Kivéve azoknál, akiknél pontosan így megy.


Amúgy lány vagyok, odafigyelek a külsőmre, sokat dolgozom magamon és egész életemben egyedül voltam. Ja, tenni kell érte...

2015. ápr. 26. 12:51
 9/15 anonim ***** válasza:

#8

Hány éves vagy?


Ez tény, hogy vannak olyan lányok akiket körberajonganak, de szerintem butaság irigykedni rájuk.

Egyébként ahogyan egy fiún, úgy egy lányon is meglátszik, érződik, hogy milyen személyiség. Nyitott, vidám stb.

Merre szoktál lenni szabadidődben? eljársz szórakozni, valami hobbi esetleg?

Sok lehetőség van arra, hogy ismerkedj.

Nem feltétlen kell a fiúnak indítani a beszélgetést.

Odamész egy sráchoz és ráköszönsz, megkérdezed, hogy régóta jár ide meg ilyenek.

Küldhetsz képet is, de gondolom a külsőddel nincs semmi gond.

2015. ápr. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Pontosan.Semmi máson igazából,mert ha nincs szerencséd,akkor nem is fogsz olyannal találkozni sem.

És én pont ilyen vagyok sajnos,hiába tettem érte nagyon sok éven át,semmi nem jött össze.Még csak olyan sem volt,hogy egy nőnek tetszettem volna,vagy bármi hasonló... :/

Így hát marad a szívás,és egyedül maradok az életemben,de már berendezkedtem rá,mert látom,hogy így lesz sajnos... :/

23/F

2015. ápr. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!