Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért tartják a lányok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tartják a lányok az alacsonyságot és az ocsmány arcot annyira visszataszítónak, hogy még esélyt sem adnak egy randira se?

Figyelt kérdés
28 vagyok, de sajnos alacsony és ocsmány arcú férfinek születtem, nem is csoda, hogy még eddig egy randim sem volt.

2015. jún. 24. 18:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
11%
mert a nők felszínesek tök mindegy milyen a belsőd ha nem jössz be nekik 1 perc alatt leírnak
2015. jún. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
De miért vagy ronda? Elállnak a füleid? Csámpásak a fogaid? Pattanásos a bőröd? Nem lehet, hogy ki lehetne hozni belőled valamit? Vagy csak te látod magad annyira rondának és nem is az a baj az ismerkedésnél??
2015. jún. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
36%
Nekem sem adnak esélyt, aki ronda és elállnak a fülei, mint nekem,az ne is ábrándozzon a nőkről. Le is mondtam már minden olyan dologról, amihez egy férfi és egy nő kell, a randitól kezdve a családalapításig bezárólag mindenről.
2015. jún. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom,hogy miért nem tudnak a nők vonzódni a ronda férfiakhoz, mikor nem egyszer hallottam azt a közhelyet, hogy a férfinak csak egy fokkal kell szebbnek lennie az ördögtől :) Mondjuk nálam ez kizárva, hogy én szebb lennék az ördögtől.
2015. jún. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
64%
Kérdező (leszámítva, hogy valószínűleg egy troll vagy), te adnál esélyt egy alacsony, ocsmány arcú lánynak?
2015. jún. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
77%

Ha nem trollkodsz, akkor valószínű csak a fullos csajokat veszed észre. Akiknek nem vagy vonzó. És a csapból is az folyik hogy a minőségi szx feltétele a testi vonzalom. Persze a csaj felszínes mert elküld de te nem vagy az, mert nem is veszed észre a kedves csúnyácska lányokat. Tudod barbie kennel jár, nem egy logóval...

Magasság: adott de egy 180cm jó csaj mellett hülyén néznél ki. Ha meg csak az kell magadra vess

2015. jún. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!