Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pénzzel kívül mivel lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pénzzel kívül mivel lehet ellensúlyozni az alacsonyságot és a rendkívül rossz családi hátteret (nem feltétlen anyagi értelemben)?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki tetszik, szoktam is vele beszélgetni, szeretném elhívni valahova. De félek, hogy egyszerűen nem tekintene rám férfiként (ami szerintem neki fontos, mert idősebb nálam egy picivel) és ez miatt egyből vissza utasítaná a meghívást az alacsonyságom illetve a párkapcsolati tapasztalatlanságom miatt.


Igazából tudom, hogy a pénz nem megoldás erre, de nem igazán tudom mivel lehet ellensúlyozni ezeket a dolgokat, hogy lehetnék versenyben a korombeli, nálam 1 fejjel magasabb férfiakkal (fiúkkal...) szemben... plusz a folyamatos szégyenérzet, görcsölés miatt ha kitudódik, hogy ki az apám, milyen ember (erről csak keveseknek beszélek, főleg olyanoknak akik hasonló helyzetben vannak család terén)


2014. okt. 4. 12:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Csakis egészséges önbizalommal, intelligenciával, kedvességgel.
2014. okt. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Utóbbi kettő megvan, első alakulgat. De azt nehezen tudom elképzelni (sajnos), hogy a kedvesség a mai világban erény
2014. okt. 4. 13:14
 3/9 anonim ***** válasza:

Pedig hosszútávon mindenképpen az. Ha megnézed azt a klasszikus férfiideált, ami nagyjából tíz nőből tizenegy számára vonzó, elengedhetetlen tulajdonsága a kedvesség.

Egyébként is érdemes ezt az ideált megközelítened, már persze amennyire az adottságaid engedik. De rengeteg dolog van, ami úgy vonzó, hogy nem kerül pénzbe. Legyél udvarias, illemtudó, ha nem vagy tökéletesen képben az illemszabályokkal, olvass utána! Elég kínos volt az a randim, amikor mondtam hogy sörözzünk egyet, és az addig nagyon nagy urat játszó srác bent szó szerint leszidott, hogy miért álltam meg a kocsma ajtajában, amikor ő udvariasan előreengedett :D

Gondold végig a férfias tulajdonságokat! Egy vonzó férfi szavahihető, előzékeny, nem trágár (pedig hányan hiszik azt, hogy a bazzegeléstől férfiasak lesznek... szegények :D ), tisztelettudó, és úgy általánosságban tiszteli a nőket. Meg úgy általában az embereket.

Van az a régi trükk nőknek, hogy ha meg akarjuk tudni, valójában milyen a férfi, akivel randizunk, azt kell megfigyelni, hogy hogyan beszél a pincérrel. Vagy bárkivel, akit aktuálisan nem akar megdugni :D Erre nagyon érdemes figyelni, gyakran bukik le ezen az áludvarias, álszerény, álmagabiztos srác.


De a legfontosabb, hogy ne görcsölj. Az apád nem te vagy. A lány pedig veled beszélget. Erre gondolj. És figyelj rá, hogy viselkedik a társaságodban. Akkor hívd el randizni, ha egyértelműen azt érzed, hogy el is jönne. Addig csak viselkedj férfiasan. A jelenlétében - és azon kívül is :)

2014. okt. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!


Az az igazság, hogy eléggé bizonytalan vagyok, mert van mikor úgy érzem, hogy kedvel engem, szívesen van a társaságomban, de van olyan is, amikor úgy érzem mintha láthatatlan lennék számára

2014. okt. 4. 15:25
 5/9 A kérdező kommentje:
( Csak most vettem észre, hogy az első szót a kérdésemben elírtam: "Pénzen" akart lenni :) )
2014. okt. 4. 15:52
 6/9 anonim ***** válasza:
Egy ólomtéglával.
2014. okt. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
milyen magas vagy és a csaj ?
2015. márc. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
173 ... :D csaj kb 10 centivel alacsonyabb
2015. ápr. 23. 12:01
 9/9 anonim ***** válasza:

nah 173 vagy...


én 169/ 170 cm...


csaj meg 163 ? hát az az igazság ha nagoyn jól néz ki, akkor nincs esélyed nála, mert ő megteheti, hogy magasat választ inkább...ha átlag a csaj akkor jó leszel neki talán, akkor is talán mivel csak 173 vagy.


Én mégrosszabb helyzetbvagyok mint te a 169/170 cm-es magasságommal.


Csak megkell nézni az utcán az alacsony csajok is kikkel járkálnak,...mindegyik fogja a kezét a minimum 180-as gyereknek. szóval...


de mondom te jobb helyzetbe vagy kb 3 cm-vel mint én.

2015. ápr. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!