Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha mostanában nem divat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha mostanában nem divat a leszólítgatás, mégis hogy adódik az átlagos nőknek naponta rengeteg lehetőségük ismerkedni?

Figyelt kérdés
2015. jún. 26. 14:14
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
87%
Én átlagosnak tartom magam és még soha az életben nem szólított le senki, szóval nem igaz az állításod. Eddig nekem csak és kizárólag netes ismerkedésből sikerült bármit is összehoznom.
2015. jún. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
86%
Átlagos lány vagyok, nagyon ritkán szólítanak le.
2015. jún. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
86%

rengeteg lehetőség? nincs naponta rengeteg lehetőség, nem tudom honnan szeditek ezt :D

nem szólítanak le az utcán, nem írnak rám ismerősök ismerősei fb-n (1x volt ilyen, vele mondjuk össze is jöttem, még pár éve)

ha elmegyek bulizni/este inni akkor szoktak odajönni, de nyilván akkor bátrabb az ember, vagy annyira nem válogat :) azokat is helyén kell kezelni.

2015. jún. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
13%

Mert ők nem kezdeményezhetnek?Dehogynem.

Megannyi sráchoz odamehetnek,az nem lehetőség?De.

Ráadásul ha már csinosan felöltözik bármelyik,a bunkó izmos gyerekek úgyis odamennek hozzájuk,a többi férfi meg a nőket úgysem érdekli,szóval ennyi...

2015. jún. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Az itteni férfiaktól szedtem ezt az elképzelést.
2015. jún. 26. 14:30
 6/34 anonim ***** válasza:
5%
miért nem így van? mit hazudgáltok itt?! lehet ti olyan szépek vagytok mint 1 darab szén akkor nem csodálom hogy nem szólít le senki se
2015. jún. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
83%

Hozzám még buliban sem szoktak soha összejönni.

Az itteni vélemények eléggé torzítottak, nem érdemes csak erre alapozni.

2015. jún. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
58%
Átlagos vagyok, nem szoktak utcán leszólítani csak úgy.
2015. jún. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
76%

Úgy évente-félévente egyszer szólítanak le utcán, ha a tajtrészegeket és a 70 éves vén kujonokat nem számolom.

FB-on, ha jól számolom, összesen két idegen férfi keresett meg ismerkedési szándékkal. Korombeli nőismerőseimnél tudomásom szerint ugyanezt a helyzet, az átlagosaknál és a kimondottan csinosaknál is.


Ismerkedésre inkább társaságban, vagy neten van lehetőség, ott viszont rengeteg.

2015. jún. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
87%
Pappka= mustafa kalifa = epres puding mindig azzal szokott jönni, hogy a nők felszínesek, erre beírjuk, hogy átlagos lányként nem szólítanak le és konkrétan leírja, hogy azért, mert csúnyák vagyunk, mint a bűn. Tehát a férfiak mégis csak a szép nőkben érdekeltek, ők is a külsőre mennek, lebuktál, pappka...
2015. jún. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!