Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy srácnak barátnője van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srácnak barátnője van, de mellette napi szinten csetel egy másik lánnyal, és szinte mindent megosztanak egymással, akkor ott tényleg csak barátság van a srác részéről?

Figyelt kérdés
Váltig állítja, hogy igen...
2015. jún. 26. 19:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha a meztelen fényképeiket nem osztják meg egymással addig nincs gond. Ugye a barátnője mellett barátkozhat attól még lányokkal, de ha hülyíti őket az persze nem szép dolog.

Például ha mindent megosztanak egymással de azt nem mondta el a lánynak hogy barátnője van na az szerintem elég nagy baj.

2015. jún. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Erre nem lehet biztosan válaszolni, függ az adott srác személyiségétől is.

Meg persze nem mindegy, mi az a minden.

Egy ilyen bensőséges barátságban könnyű "összemelegedni". Akár még úgy is, hogy tényleg csak chatelésről van szó, személyes taliról nem.

Tapasztalat. Voltam ilyen másik lány. A srác most a vőlegényem... (Nem miattam szakítottak, de az eredmény ugyanaz. Valami esélyesen nem stimmel a kapcsolattal.)

2015. jún. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
hát a napi szinten, az már elég gyakori egy szimpla barátságban
2015. jún. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!