Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » (Meleg téma) Ha 2 fiú már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(Meleg téma) Ha 2 fiú már volt egymással és utána ez átcsap barátságba, akkor van még esély hogy lesz köztük egy napon megint valami? Bővebben lent részletezem.

Figyelt kérdés

A kapcsolat szexxel kezdődött, aztán ahogy megismertük egymást jobban, már inkább barátságba kezdett átcsapni a dolog. Nekem egyre jobban tetszik és lassan kezdek beleszeretni, de persze ezt titkolom, mert nem akarom a barátságát is elveszíteni.

Ő azt mondja már nem tudna velem úgy lenni, mivel egyre jobban ismerjük egymást és olyan mintha egy barátjával kéne lefeküdnie...

Ennek ellenére amikor találkozunk, akkor gyakran bókolgat nekem és vannak olyan utalásai mintha még mindig benne lenne és csak az tartaná vissza, hogy nem szeretné keverni ezt a barátsággal... Próbálok én is utalgatni, arra vigyázva, hogy azért ne vágja le mennyire odavagyok érte.... nem tudom ebből így mi fog kisülni....Mert úgy érzem még ő is akarná, különben nem emlegetné hogy milyen jó volt velem a szex... csakhát mindketten félénkek vagyunk. Én már csak arra tudok gondolni, hogy max akkor lesz ebből valami, ha adni fogja magát valamilyen szitu.. Pl: nézünk filmet az ágyon és egyszercsak megtörténik, mert látjuk egymás pillantásán.

Mit tennétek a helyemben? Azt ne írjátok hogy álljak elé és közöljem vele, amit érzek, mert abból semmi jó nem fog kisülni és csak elijeszteném... ismerem, hogy ilyen....

Előrebocsátom, hogy UNATKOZÓ HOMOFÓBOK KOMMNEnTJEIT TÖRÖLTETNI FOGOM, TEHÁT NE IS RABOLJÁK ITT SEM A MAGUK, SEM AZ ÉN IDŐMET!!! Értelmes válaszokat viszont előre is köszönöm! Legjobban annak örülnék, ha valaki olyan írna, aki volt már hasonló szituban, de mások is írhatnak természetesen. :)



2014. ápr. 2. 14:32
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Miért lettél búzácska? Nem látod a női nemben a szépséget nekik is van púzójuk?! :D


Nem homofóbia csak próbálom megérteni a langyosságot.

2014. ápr. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nincs ezen mit megérteni.. valaki a fiúkat szereti, valaki meg a lányokat... Valaki a habos kávét szereti, valaki meg a tejeset... olyan is van, aki mindkettőt... Ugyanígy ennek sincs értelme az okát keresni.... Azt is kérdezhetnénk ennyi erővel, hogy miért lettem zöld szemű, mikor a többségnek meg barna szeme? ennyi....
2014. ápr. 2. 14:39
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
ez ellenkező neműek között is megtörténhet ... nincs rá válasz ... már nem jössz be neki szexuálisan
2014. ápr. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

De ha nem jövök már be neki szexuálisan, akkor miért bókolgat és miért utal gyakran arra hogy milyen jó volt velem a szex? Engem ezzel bizonytalanít el... Mintha még ő is akarná, csak nem tudja hogy ezt hogyan közölje, illetve nem akarná hogy ez bekavarjon a barátságunkba...

Csak mert én biztos nem emlegetném az exemnek hogy milyen jó volt vele az ágyban, meg nem bókolgatnék neki agyba főbe, ha egyszer már nem akarok tőle semmit...

2014. ápr. 2. 14:45
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem o is ugy van vele, mint te. Nem akarja elrontani a baratsagotokat, megis kivan. De az is lehet, hogy tepelodik. Hol ugy erzi tobbet akar, hol nem. De gondolom amint meglat inkabb az elobbit valasztja :D En a te helyedben (nem tudom melyikotok a dominans) megragadnam az elso alkalmat es megcsokolnam. A reakciojabol pedig ki tudod kovetkeztetni, hogy kellesz-e meg ugy neki. (Lany vagyok, nem ertek a melegekhez, igyekeztem atlatni a dolgokat) sok sikert!
2014. ápr. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Másképpen nem lehet ezt a dolgot megoldani, csak úgy hogy leültök s megbeszélitek.
2014. ápr. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én nem mennék bele az ilyen kötetlen utalgatásokba. Ha barátok vagyunk, viselkedjünk csak barátok módjára, legyen kénytelen eldönteni, mit is akar.
2014. máj. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem amit a kérdésedben leírtál, az egy nagyon jó ötlet. Nézzetek együtt valami jó kis erotikus filmet, talán az újra összehoz benneteket.
2014. máj. 31. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Süssetek valamit. A melegben a melegek szexualitása is erősebb. Langyusz.
2014. jún. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!