Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól gondolom azt, hogy a kiélt lányok örökre alkalmatlanok lesznek párkapcsolatra, házasságra és soha nem lehetnek többé boldogok?

Figyelt kérdés

2015. jún. 28. 15:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
18%
rá jöttél ?!
2015. jún. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
Boldogok még lehetnek így is, és úgy is. Nem mindenkinek a párkapcsolat, és a házasság jelenti a boldogságot, egyszóval hülyeséget írtál.
2015. jún. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%
A kiélt lányok általában inkább leélt, kiégett lányok! :D Ne foglalkozz velük! ;)
2015. jún. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
Akik az én fiatalabb koromban kiélt lányoknak számítottak, ők többségükben így 30 után teljesen normális házasságban élnek egy-két gyerekkel, tehát a tapasztalat nem igazán ezt mutatja.
2015. jún. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
65%
Nem gondolod jól. Vagy nem fogalmazol jól.
2015. jún. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
94%
Mit értesz az alatt, hogy "kiélt"?
2015. jún. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
46%
valaki beéri velük majd egyszer,ismétlem beéri,aki teheti válogat nyilván nem ilyennel kezd.Én azért szeretem ha minőségre mentek a barátnőim nem mennyiségre :) minőség alatt nem feltétlen értem a hosszú kapcsolatot ;) csak annyit hogy minőség.
2015. jún. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
13%
A nőknek van egy tombolós időszakuk, maximum 2-3 év, amikor gátlástalanul fűvel-fával össze-vissza kefélnek. Általában az első igazi szerelmet követő szakítás után vágnak bele ebbe az életmódba. Szomorú, de minden nő átesik ezen az időszakon, valakinél csak pár hétig tart (ez még a jobbik eset), valakinél meg éveken keresztül. Aztán utána általában meg tudnak állapodni egy olyan férfival, akiben látják a családapaságra hajlandóságot. Egyébként az is milyen furcsa, hogy leginkább akkor változik meg a nők életvitele a tombolós időszakról a családalapításra hajlandóságra, amikor már kezd bennük letisztázódni, hogy nemigazán jutnak feljebb a karrierük ranglétráján. Fura módon addig tombolniuk kell, aztán jöhet egy papucs kandúr, aki elnézi a múltjukat. Itt, errefelé például azok a nők is családanyák lettek 30-35 évesen, akiket 20-30 éves koruk között végigkefélt szinte az egész város.
2015. jún. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
17%
ma 16:32 így van kapuzárási pánikos nők! akkor talál 1 pali madarat aki majd elveszi feleségül mág az se baj ha ronda a srác csak legyen valakivel
2015. jún. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem azt, hogy ki alkalmas párkapcsolatra, az dönti el, hogy mennyire becsületes, hűséges, odaadó ember. Olyan nincs, hogy "kiélt".


Egyébként az sem igaz, hogy minden nőnek van "tombolós időszaka".

2015. jún. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!