Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiaknak komoly párkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiaknak komoly párkapcsolatra miért a kiélt nők kellenek? Úgy érzem semmit nem ér a tisztességes életem.

Figyelt kérdés
2015. jan. 6. 19:21
 1/10 anonim ***** válasza:
-sóhaj-
2015. jan. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Általánosíts még.
2015. jan. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Te miről beszélsz? Honnan veszed ezt? Szerintem abszolút nem így van!
2015. jan. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Pedig így van.
2015. jan. 6. 19:25
 5/10 anonim ***** válasza:
58%
Attól hogy prűd vagy es unalmas meg nem leszel tisztesseges
2015. jan. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem értem. Lehet, hogy rossz a környezeted vagy nem tudom. De nekem tuti nem kellene egy kiélt nő. Ha lehetne egy rendes, tisztességes barátnőm is. Sajnálom, hogy ilyen a tapasztalatod. :/
2015. jan. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
33%

A tisztességes élet alatt gondolom azt érted, hogy valahol 20 felett vagy, sose csókolóztál vagy szexeltél egy férfival se.

Egyrészt, nem lesz kiélt valaki attól, hogy volt már pár partnere.

Másrészt egy ideig mindenki "tisztességes", valahogy csak elmúlik, általában komoly kapcsolatban. Hoppá, akkor lehet neked is csak várnod kéne?

Mellesleg gondolom korábban volt, aki érdeklődött irántad, csak te épp féltve őrizted a tisztességedet, hogy utána ide gyere nyafogni.

2015. jan. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem csak nem jó az alakod. Pont ilyen lelkű lányra vágynak, csak nagyobb mellekkel, karcsúbb derékkal és szélesebb csípővel, hibátlan feszes bőrrel, és babarccal.
2015. jan. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
87%

Úgy néz ki , hogy te vagy az aki nem kell nekik.

És ha már nem 1 emberről van szó hanem már több mint 5 férfi elutasított vagy nem kelletétl neki, akkor ott benned is van hiba.

Hajlamosak vagyunk mindig azt a másik 100 embert hibáztatni mielőtt elgondolkodnánk hátha bennünk is van hiba.

2015. jan. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Megint te? :D
2015. jan. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!