Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Minden alacsony lánynak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden alacsony lánynak a magas férfiak kellenek?

Figyelt kérdés
Tehát ne is reménykedjek, hogy 160 centisen lesz barátnőm?
2015. jún. 28. 21:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
miért ne lehetne
2015. jún. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
65%
Én magas vagyok mégse érzem, hogy tapadnának rám a nők.
2015. jún. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
89%

Nem

158/l

2015. jún. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
35%
üdv a klubban! engem rengeteg nő utasít el e miatt az arcommal nincs gond se a személyiségemmel amint megtudják hány cm vagyok azt mondják hogy bocsika de nekem olyan pasi kell aki nálam magasabb én már belefáradtam ebbe :(
2015. jún. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
91%
Nekem még 170 centisen sem volt 28 éves létemre. Bár nekem az arcom is ocsmány a lányok szerint.
2015. jún. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
91%

Igen, a nők többsége náluk magasabb férfira vágyik (a 190 centisek is, úgyhogy náluk akkor se lenne sok esélyed, ha 188 centi magas lennél!).

Viszont a jó hír, hogy vannak 160 centinél alacsonyabb lányok is...

2015. jún. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Az egy dolog, hogy vannak 160 centi körüli lányok de ő nekik is a magasabbak kellenek...
2015. jún. 28. 21:40
 8/19 anonim ***** válasza:

Amúgy, nem az a lényeg, hogy magas legyen, nyilván nem centivel megyek randira, hogy ott méregessem, és ha nincs meg mittudomén, 185 centi, akkor mehet a levesbe...


Viszont az tény, hogy a legtöbb lánynak (nekem is) fontos, hogy nálunk magasabb legyen. Vannak sokan, akiknek ez nem szempont, személyesen is ismerek ilyen lányt (nő már inkább, a férje vele egymagas, és hát, azért a nő nem egy kosárlabdázó, valljuk be), de sajnos valóban azt kell mondanom, hogy a legtöbbünknek ennyi a minimum, hogy nem kell 180 centi direkt, de nálunk azért magasabb legyen- és úgy, hogy ha magassarkút húzunk, akkor se legyek magasabb nála. Én gyakran húzok magassarkút, ez azért szempont.


Azt nem tudom megmagyarázni, miért van ez így. Nem hiszem, hogy a magasságtól lesz férfias valaki, nyilván nincs összefüggés a kettő között. Azt sem hiszem, hogy nagy védelmezői képességekről tenne tanúbizonyságot, ha valaki 20 centivel magasabb nálam, mert mégis, mitől kéne megvédeni, amitől egy alacsony, de erős pasi nem tudna. Szóval tényleg semmilyen indokot nem tudok erre mondani, semmi értelmes magyarázatot, egyszerűen csak annyit, hogy aki nálam alacsonyabb, az egyből, tudattalanul bekerül a "nem tetszik" listába.


De szerintem ne add fel a reményt, nagyon sok lány van, aki nem így érez, mint én, és biztos vagyok benne, hogy találni fogsz hasonlót.

2015. jún. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Én 190cm vagyok, mégsem tetszem egyik lánynak sem, mert ronda vagyok. Mindenkinek van valami kínja...
2015. jún. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
szerintem add fel! mint én! úgy se találsz nőt! ez van nem nyertünk a genetikai lottón sajnos!vannak alacsony lányok de hol? az óvodában? ne nevetessetek már ki magatok
2015. jún. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!