Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg hülyén fest egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg hülyén fest egy alacsony, kerek lány egy magas, sovány fiúval?

Figyelt kérdés

Sokak szerint viccesen nézünk ki együtt, én 160 centi vagyok és husibb alkat, a barátom pedig 200 körül és elég sovány.

Persze, egymást így szeretjük és tetszünk egymásnak, ez a lényeg, de tényleg mókás látvány?

18L (22F)



2015. ápr. 1. 10:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Mi is pont ilyenek vagyunk a barátommal :) Kit érdekel, ha szeretitek egymást? Én még nem vettem észre, hogy bárki is annyira megbámult volna minket, pedig szoktam figyelni :)

20/L (22/F)

2015. ápr. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Biztosan feltűnőek vagytok a nagy magasság különbség miatt, így könnyebben megakad mások szeme rajtatok. De ennyi, nem kell ennek nagyobb jelentőséget tulajdonítani.
2015. ápr. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mert a mai világ csak a külsőségekre megy sajnos!

szégyen világban élünk.

2015. ápr. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A festők majd más témát keresnek - ti pedig legyetek nagyon boldogok!
2015. ápr. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pont jok az aranyok! Irigykednek csak!
2015. ápr. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagymamám 146, öregapám 208 centi volt, és még öregkorukban is szerették egymást.
2015. ápr. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!