Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy ha ilyen vagyok, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ha ilyen vagyok, miért nem kedvel senki?

Figyelt kérdés
Lehet hogy egy kicsit furcsa vagyok, de alapvetőn nem vagyok rosszindulatú. Igyekszem nem megbántani senkit engem még is mindig megbántanak. Volt egy fiú aki 3 hét után szakított velem, pedig nem is volt semmi köztünk. Nem tudtam elérni telefonon sem hogy mi van vele. Nem is értettem a szakítás okát. Amúgy meg szolid, halkabb beszédű, visszahúzódóbb lány vagyok. Sokszor azoknak az embereknek jobban van párjuk, akik másokat átvernek, igen mert nekik áll az élet, nem az olyan hülye, becsületes embernek mint én.
2015. jún. 29. 15:10
 1/7 anonim ***** válasza:
biztos te se vagy egy szent,mindenkinek van hibája
2015. jún. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Semmi gond veled. Kifogtál egy bunkót, ennyi az egész.
2015. jún. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok egy szent, nekem is vannak hibáim pl. van amikor önző vagyok.
2015. jún. 29. 15:15
 4/7 anonim ***** válasza:
önzőséged miből fagadt?
2015. jún. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindenkinek vannak rossz időszak. A másik meg azért használnak ki, mert hagyod, akár milyen hihetetlen.
2015. jún. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
tapasztalat alapján mondom hogy ilyen emberként nem leszel népszerű,mindenki kedvence
2015. jún. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
jaj, én ilyen csajt keresek pont, én is igyekszem ilyen lenni, amilyet leírtál, de ezzel aztán csak szívok, jobban összejön az élet azoknak, akik hazudnak, meg másokat átvernek. ha van kedved beszélgetni, akkor jelezd valamilyen formában
2015. jún. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!