Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem kedvel senki?

Nem kedvel senki?

Figyelt kérdés
Röviden tömören. Ha hívok valakit/valakiket pl. moziba, focizni, vagy egy kis esti játékra, akkor kb. 5-ből 1-szer kapom azt a választ hogy jó menjünk, többi vagy az hogy majd máskor, vagy úgy 10 perccel a megbeszélt időpont előtt lemondja/lemondják. Engem pedig mint említettem nem hívnak sehova. Úgy érzem hogy ha 1 hónapra eltűnnék, a családomon kívül senkinek se tűnne fel. (15F)

2015. máj. 10. 00:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Tűnjünk el eggyütt..

legalâbb a havernak lesz sok szabadideje futkosni a nőjéhez..

holnap a nyakàn maradunk bajba lesz :P

2015. máj. 10. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Az emberek néha bunkók és többnyire a külső alapján ítélnek. Tehát a kérdés az, hogy márkás, divatos ruháid vannak? igényes megjelenésű vagy? beleillesz a téged körülvevők társaságába? Plusz milyen szokásaid vannak, amik idegesíthetik őket? Nem nyomulsz nagyon?

Egyébként nincsenek tesóid, unokatesóid akikkel lóghatnál? Vagy sportolj valamit, vagy próbálj ki valami újat, ahol új embereket ismerhetsz meg :)

2015. máj. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

"Márkás, divatos ruháid vannak? Igényes megjelenésű vagy?". Törekszem arra hogy ha nem is a legdrágább legmárkásabb, de jól kinéző ruhát válasszak, és többnyire nem hanyagolom el magam.


"Beleillesz a téged körülvevők társaságába?" Egy két emberrel hasonló a stílusunk, velük beszélgetek néha, de velük is csak a suliban.


Idegesítő szokásokról én nem tudok, aztán majd érdeklődök felőle.


Tesóim és unokatesóim is mind 20 fölött vannak, csak két tesómmal élek egy városban, de közölük is csak az egyikkel egy házban. A másik már elköltözött.

2015. máj. 10. 22:54
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem aranyos vagy, biztos nem igy van :)
2015. máj. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Egy részét az osztálynak már nagyon unom. Komolyan mondom ha nem iskola lenne vagy nem lenne súlyos következménye párukat már alaposan megvertem volna.
2015. máj. 11. 17:00
 6/7 anonim ***** válasza:
Artottak neked?
2015. máj. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem ártottak, hanem egyszerűen a viselkedésükkel tudnak ilyen szinten felhúzni.
2015. máj. 31. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!