Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan csabitsak el egy 50-es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csabitsak el egy 50-es eveiben levo ferfit? 30 eves no vagyok. Ha lehet hasonlo koru ferfiak valaszat varom?

Figyelt kérdés
Uj helyre koltoztem 1 eve es a szomszed Ur egyedulallo, intelligens, kedves, stb...Tetszik nekem szexinek talalom. Szoktunk beszelgetni par percet ha osszefutunk a kocsi behajtonal, de csak atlagos jo napot, hogy vagy, milyen volt a napod. Mondta vannak neki kapcsolatai de en meg sosem lattam itt not pedig egy eve lakunk egymas mellett. Joval fiatalabb vagyok nala, helyes jo alaku no vagyok onbizalmam is van magammal kapcsolatban, de nem tudom hogyan kozelitsem meg Ot. Sosem voltam meg idosebb ferfival nem tudom mit szeretnek? Estenkent mindig itthon van, nem jon hozza senki. Altalaban tv-zik. Tegnap este at akartam hozza menni hogy athivjam ot egy pohar borra de felek elutasit es utana ciki lesz vele osszefutni, szegyellnem magam az elutasitas miatt.Mit csinaljak?
2012. aug. 26. 22:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
30 as vékony nő vagy? Hívj át engem én csak 24 vagyok de nekem még jól áll...mit vársz egy idősödő pasastól?
2012. aug. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

30 éves nőként nem hiszem, hogy ekkora gondot kéne jelentsen megközelíteni egy férfit!

Nem nagypapád korosztály, hogy lövésed se legyen mit tegyél!

Az az érzésem inkább azért nem lépsz, mert bizonytalan vagy, hogy akarsz-e tőle egyáltalán valamit!

Ha rájössz mit szeretnél egy ilyen korú pasitól, akkor talán egyszerűbb lesz a helyzeted!

2012. aug. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

Úgy gondolom, hogy ha elutasít se lesz ciki. Hisz gondolj bele! Mit gondolhat? "50éves vagyok és még mindig bejövök egy 30éves nőnek?"


Kezdeményezésnek szerintem ez a pohár bor nagyon jó ötlet. De, ha félsz rögtön ennyire "merésznek" lenni. Akkor talán szemezgetéssel kéne kezdened. Kacsintás, mert ha, kacsint sinen vagy:D


Utána se add fel hisz lehet épp a kora miatt bátortalan és pont ezért mondta azt hogy vannak kapcsolatai. Közbe meg lehet, hogy nincs is.


Hisz, a REMÉNY hal meg utoljára.


Szerintem csak bátran állj a dolgokhoz. Akkor, biztos nem lehet semmi gond.


Remélem segíthettem!

Sok Sikert!

2012. aug. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Hole Hunter ***** válasza:

Ha 30 éves korodra még mindig nem tudod, mivel kell elcsavarni egy pasi fejét, inkább ne csinálj semmit. Yessa.

44/F

2012. aug. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 medve5 ***** válasza:

Lehet nincs önbizalma,mint annyi sok pasinak.

Egy 50-es pasit jó konyhával és szex-el tudsz megfogni.

Ja és türelem....lehet el sem hiszi,hogy te akarsz tőle valamit.

A borozás tökéletes,hátha oldódik egy kicsit.

Sok sikert! 40/f

2012. aug. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hogy mit akarok tole? Hat sokszor elkepzelem hogy atmegyek hozza es nem mondunk semmit egymasnak csak lassan leveszem a ruhajat.Kozben simogat hattal maga ele fordit es a fenekem simogatja, szoritja, levetkoztet, elvezi a szep testem. Ilyenekrol fantazialok! De nem tudom mit szolna hozza ha ezt valoban megtennem!
2012. aug. 26. 22:40
 7/12 A kérdező kommentje:
HoleHunter! Talalo a neved, arra kovetkeztetek belole hogy Te aztan konnyen adod magad, egy nonek nicsen sok "csavargatasra" szuksege hogy a kozeledbe ferkozzon... Latod engem az ilyen pasik nem erdekelnek.. De azert koszi hogy segiteni probaltal onmagamat megismerni.
2012. aug. 26. 22:46
 8/12 anonim ***** válasza:
Velem tedd meg b+ vagy is inkább én veled
2012. aug. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Akkor megkérdezem egyenesen,mert látom nem értetted a :Mit akarsz tőle kérdést? Tehát csak b...ni akarsz vele,vagy komolyabbat is el tudnál vele képzelni?
2012. aug. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Fizikalisan vonzodom hozza igen. De gondolom ez az elso lepes minden kapcsolatban a fizikalis vonzodas es vagyodas valaki irant? Aztan a tobbi kialakulhat kesobb. De hogy a kerdesedre valaszoljak: igen nagyon szivesen lefekudnek vele..
2012. aug. 26. 23:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!