Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon tetszik egy lány, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy lány, de zavar hogy az előző barátai közül az egyik a volt osztálytársam, hogy lehet ezen túllépni?

Figyelt kérdés

Közel 2évig voltak együtt volt osztálytársammal, szóval nem egy mindenre kapható lányról van szó.

Viszont utána volt egy elég idegesítő fiúval kapcsolata, pár hónapig tartott max.. most szingli a csaj.


Nem értem, miért jött össze 1 idiótával a volt osztálytársam után, aki egyébként jól néz ki, okos, intelligens és jó ember ?


Egyáltalán ezen túl lehet lépni hogy ő vele csinált mindent 2évig... ?

Abszolút nem tartom a kapcsolatot a sráccal, max köszönőviszony van köztünk. Tehát nem is egy baráti társaság. :)


2015. júl. 1. 00:51
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz az exével. Semmi jelentősége. Jöjjetek össze, és szeretkezzetek sokszor! :D
2015. júl. 1. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

lekapod, aztán olyan mintha a volt osztálytársaddal smárolnál! vagy mintha az ő pisilőjét nyalogatnád..

én meggondolnám ezek után hogy nézzek a szemébe!

2015. júl. 1. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Pedig #3-asnak igaza van, akármennyire is szarkasztikus volt. A gyerekkel annyi a kapcsolatod, hogy valamikor osztálytársak voltatok, semmi több. Ha mondjuk a bátyád, a faterod vagy a legjobb barátod exéről lenne szó, megértenélek, de így...

Különben is, nem a múltja a fontos. Felesleges rágódnod rajta, elmúlt.

2015. júl. 1. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
nem tudom, biztos sokat pletykálnának rajta. ki néz ki jobban, ki okosabb, kinek nagyobb, stb..
2015. júl. 1. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Bence_ ***** válasza:
100%

Fura egy szerzet vagy. Csaj helyett a pasikra figyelsz! Meleg vagy?

Mi a célod meghódítani állmaid nőjét vagy keresni a kifogásokat?

2015. júl. 1. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

#15-ös, nyertél...


de ez igazából nem kifogás számomra, hanem valamilyen szinten zavar:(

bár a srácot még havernak sem mondanám, maximum egy régi jó ismerősnek, nem értem miért zavar így.... defektes vagyok?

2015. júl. 1. 14:25
 17/18 anonim ***** válasza:

a haverod ráverte a fejére?

gondolom jól televágta :)

2015. júl. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Tökjó hogy te is csak erősíted bennem ezt az érzést:D
2015. júl. 1. 15:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!