Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Talakozatatok mar olyan esettel hogy valaki egy nagyon kemeny csalodas utan egyedul elte le elete hatralevo reszet, es nem probalkozott mas kapcsolattal?

Figyelt kérdés
2015. júl. 2. 07:28
 1/8 anonim ***** válasza:

Még nem.

De az érzést, mikor ezt érzi valaki... Azt ismerem elég közelről

2015. júl. 2. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Találkoztam ilyen emberrel és én is valami hasonló helyzetben vagyok.
2015. júl. 2. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én már sokszor elhatároztam ezt, de sajnos eddig soha nem bírtam ki. 29/F
2015. júl. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Találkoztam és sajnos ő impotens is lett :-/ A mai napig egyedül van már 4éve.
2015. júl. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Több olyan embert is ismerek (főleg nőket), akik 30-50 között vannak,és évek óta nem volt párkapcsolatuk. Általában 1-2 gyerekük is van, akit egyedül nevelnek régóta.

Nem jelentették ki, hogy soha többet az életben nem állnak szóba férfivel, de nem keresik a lehetőséget, nem flörtölgetnek, nem társkeresőznek,nem ismerkednek,és egyáltalán nem hiányzik nekik a kapcsolat, mert egyszerűen elegük lett.

2015. júl. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, ismerek ilyet. Már ötvenes nő, huszonévesen egy hosszú párkapcsolat után úgy döntött, hogy neki nem kell több kapcsolat, nem lesz családja és így is lett.
2015. júl. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is most itt tartok nagyjából.

Bár regisztráltam társkeresőn, de igazából nincs motiváció. Jó most egyedül. Azt mondják az idő mindent megold. :)

38F

2015. júl. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
En harminc eve elek egyedul.Nem igy terveztem, csak igy alakult. 60N
2015. júl. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!