Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nôk! Volt már olyan, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nôk! Volt már olyan, hogy egy "rosszfiú" próbálkozott nálatok, és ti kikosaraztátok?

Figyelt kérdés
Mert az én környezetemben mikor egy nônél bepróbálkozik egy rosszfiú, elôbb vagy utóbb, de mindig összejönnek.

2015. jún. 20. 20:45
1 2
 1/12 Interferencia ***** válasza:
2015. jún. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
29%

Volt, mert annak ellenere h szexualisan iszonyatosan vonzodtam hozza egy taplo volt, az egesz viselkedese borzaszto volt, kb a hobbija kimerult annyiban, h dugas, ivas, club-ok es ket ertelmes mondatot nem birt osszerakni.


Ennek ellenere vonzodtam hozza, de nemet mondtam, nem bantam meg:-))

2015. jún. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
37%
na ne viccelj! csak azok kellenek a mai nőknek a jó fiúk meg a barát parkolóban sírnak
2015. jún. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Igen, volt nem egy.
2015. jún. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Igen, egy büdös bunkó volt..
2015. jún. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
volt, aztán kiderült hogy egy rendes ember....persze én hülye meg első ránézésre ítéltem meg, mert tényleg olyan rosszfiús a külseje...
2015. jún. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Volt. El nem tudtam volna kepzelni, hogy en legyek az egyik lany a sorban egy ejszakara.

A viselkedese meg nem igazan volt vonzo.

2015. jún. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Konkrétan engem egy tapló parasztra cserélt le az exem. Szóval jah. Előbb utóbb úgyis összejönnek.
2015. jún. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
31%
Az nem elég, hogy valaki "rossz fiú", jól is kell kinézni és a pénz sem árt. Ha ezek megvannak akkor nagyon minimális a kosár esélye, bár van néhány nagyon elszállt nő, azok még így is kéretik magukat.
2015. jún. 21. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen, en elhajtottam sok rosszfiut. Most vegre van egy rendes elettarsam. Vettem neki egy csomo ruhat meg cipot, mas hajstilus vagok neki es mas szemszogebol rosszfiunak nez ki. Neki is tetszik az uj stilusa. Szoval en igy oldottam meg az osszeferhetetlenseget. N
2015. jún. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!