Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy átlagos arcú, de jóalakú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy átlagos arcú, de jóalakú lány aki kedves is, de nem nyomulós fajta, mindig levegő lesz a férfiak számára?

Figyelt kérdés

Nem itt akarok ismerkedni, és minden férfi számára levegő vagyok holott minden túlzás nélkül normális a kinézetem, persze az rendben van, hogy nem tetszhetek mindenkinek.


24/L


2015. júl. 2. 21:22
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
62%

"Nem itt akarok ismerkedni,"


Na látod ez a baj, kizárt bizonyos helyeket, hogy te ott nem ismerkedsz stb.. szóval talán meg kellene adnod a lehetőséget és nem lennél levegőnek nézve.

2015. júl. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
személyesen úgy értem h nem neten, de mért kell itt mindenkibe mindig belekötni, nem értem...
2015. júl. 2. 21:26
 3/36 anonim ***** válasza:
Hol szoktál ismerkedni?
2015. júl. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%
Pont ezt akartam írni.Ott kell ismerkedni ahol alkalom nyílik rá és akkor talán lesz valami/valaki.
2015. júl. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
suliban, munkahelyen, buliban bár bulizni ha egy évbe egyszer megyek sokat mondtam...tanfolyamon, barátaim ismerőseivel stb.
2015. júl. 2. 21:27
 6/36 anonim ***** válasza:
100%

Nem köt beléd senki, csak nem hiszem el, hogy levegőnek lennél nézve ha megadnád a jelét vagy a lehetőségeit annak, hogy bárki ismerkedjen veled.


Egy átlagos arcú, jó alakú intelligens kedves lány bizony kelendő, és sok férfi szokott az ilyeneknél próbálkozni, akár hiszed akár nem.

2015. júl. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
ennyiből nem tudom megmondani! ahoz jobban kéne ismernem téged! de itt is lehet ismerkedni sok pár talált már egymásra itt
2015. júl. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
akkor a személységemmel van baj, az meg talán még rosszabb mint ha a külsőmmel lenne...a fenébe
2015. júl. 2. 21:29
 9/36 anonim ***** válasza:
Ha tényleg olyan a lány, amilyennek leírtad, akkor nem nézik levegônek.
2015. júl. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
88%
Nyugodj meg szerintem abszolút nincs veled baj , pasiként mondom h sokszor vakok vagyunk. Ohh ha tudnád hányszor sétáltam el nap mint nap olyan lány mellett akivel miutám beszélgettem valami véletlen folyamán kiderült h egy igazi ritkaság és h valójában nagyon is vonzó ........ De ha van kedved bővebben kifejteni a tapasztalataidat írj nyugodtan nyugi én sem akarok ismerkedni de hátha tudok valami okosat mondani, ha nem is jól esik az is ha meghallgatják az embert
2015. júl. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!