Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy átlagos arcú, de jóalakú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy átlagos arcú, de jóalakú lány aki kedves is, de nem nyomulós fajta, mindig levegő lesz a férfiak számára?

Figyelt kérdés

Nem itt akarok ismerkedni, és minden férfi számára levegő vagyok holott minden túlzás nélkül normális a kinézetem, persze az rendben van, hogy nem tetszhetek mindenkinek.


24/L


2015. júl. 2. 21:22
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Mozdulj ki többet, ne csak otthon üldögélj. Így nagyobb esélyel talál meg a szőke herceged. Én Siófokot ajánlanám, ogg 2/3 többségbe vannak a srácok a nőkhöz képest, és jóformán ezek a divatos, sportos swag yolo-k vannak ott. Nyugi, ott majd valamelyik biztos kezdeményezni fog majd nálad.
2015. júl. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 Noren1989 ***** válasza:

Megnéznek az utcán?

25/F

Am ha meg, akkor szimplán nem mernek odamenni, vagy vmi mást látnak benned, ami riasztó.

2015. júl. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
milyen az az átlagos arc? amúgy nem ezektől függ, hanem a belső értékeidtől...
2015. júl. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
ŐŐŐ ...
2015. júl. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 A kérdező kommentje:

megnéznek az utcán

az átlagos arc: mivel nem látom magam szépnek nincs akkora önbizalmam, rondának azért szintén nem gondolnám magam, így marad az átlagos kifejezés.

2015. júl. 3. 21:24
 36/36 anonim ***** válasza:
Attól hogy magadat nem tartod szépnek,még nem jelenti azt hogy te átlagos vagy könyörgöm,ne legyél már ennyire naív.
2015. júl. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!