Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ertek mar meglepetesek netes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ertek mar meglepetesek netes ismerkedes teren?

Figyelt kérdés
Pl. mas kepet mutatott, ducibb, alacsonyabb volt az illeto stb.
2015. júl. 4. 21:22
 1/10 anonim ***** válasza:
De még milyenek,ennek ellenére továbbra is hiszek benne.
2015. júl. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem általában nincsenek elvárásaim, így nem szokott meglepetés sem érni. Úgyis a személyes benyomás dönt, addig nem foglalkoztat különösebben, hogy milyen az illető...
2015. júl. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen,sokkal helyesebb mint gondoltam:D
2015. júl. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Sajnos élő találkozásra még nem volt lehetőségem. :(


Max olyan történt, hogy hosszú beszélgetések után láttam csak róla képet és sokkot kaptam, annyira nem volt szép.

2015. júl. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Még sosem ért! Valójában minden alkalommal számítottam rá, hogy egy szarkavaró pszichopata manipulátor, vagy egy csúcsmacsó szuperkandúr, akiknek rohadt jó a dumájuk, jobban felkelti az érdeklődésüket, s "lelépnek" velük. Nekem az internetes ismerkedés helyszíne egy olyan terület, ahol az embereket totálisan félre lehet ismerni. Nekem nem jött be eddig, ezek után viszont magam teszek róla, hogy senkinek se adjak egy mikrogrammnyi esélyt sem.
2015. júl. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Értek. A mostani barátom például százszor jobb, mint amire számítottam :)
2015. júl. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 opened paradise ***** válasza:
93%

Jah...

Leült velem szemben mosolyogva és majdnem kicsúszott,hogy "Hát te meg ki vagy?" :D

Nem volt ronda,csak...más.

2015. júl. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Igen. Nekem valahogy az a tapasztalatom, hogy ha 1 olyan kép van, amin valamiért nem tetszik az illető (nem is a külseje, hanem akár csak a kép hangulata), akkor pont olyan lesz, hiába van még 10 fotó mellette, ami nagyon bejön. Épp ezért (vagy ennek ellenére) igyekszem a fotóknak nem túl nagy jelentőséget tulajdonítani.

Egyszer találkoztam olyannal, akiről kiderült, hogy fiatalabbnak mondta magát, más nevet mondott, de ami ennél is fontosabb volt, elhallgatta, hogy van egy vele élő lánya. (Ami különösen röhejes volt, az az, hogy a randi első 20 percében kb. 5-ször kérdezte meg, hogy mit is mondott magáról abban a szövegben, amit találtam róla:S

2015. júl. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

# 8: Nekem egyszer a pasi azt felejtette el közölni, hogy nős... igazából nem szándékosan, hanem annyi mindenkivel levelezett, hogy nem emlékezett rá, kinek mondta és kinek nem. Aztán egyszer csak teljes természetességgel kezdte el mondani, hogy a "feleségem így meg úgy, tudod..."

Hát nem tudtam, eléggé meglepődtem... :s

2015. júl. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Persze, másnak mutatta magát, mint ami.
2015. júl. 5. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!