Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem az egyetemi tanáromba. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Félév eleje óta iszonyatosan tetszik és bejön nekem. Úgy érzem kölcsönös a szimpátia, mert az óráin többször is nézett(mondhatni bámult) engem.Ez ennyiben sajnos ki is merült. Nem vagyok túl tapasztalt párkapcsolati témában, nem tudom ez neki jelentett-e valamit. Kb 6-7 év korkülönbség lehet köztünk, én 21 éves vagyok. Többet nem fog tanítani.

Kérdésem, hogy mit tehetnék, hogy jobban megismerjem? Vagy el kellene felejtenem? Ahhoz, hogy facebookon bejelöljem túl gyáva vagyok.

Ha valaki volt hasonló helyzetben vagy tudna hasznos tanácsot adni, azt megköszönném. :)



2015. júl. 5. 22:59
1 2
 1/14 Interferencia ***** válasza:
89%
Ha ahhoz is gyáva vagy, hogy Facebookon bejelöld, akkor nem tudom, mit vársz.
2015. júl. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%
Írj neki a Neptunon.
2015. júl. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
talán az egyetemen találkoztok:)
2015. júl. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Sajnos én még ennyire se vagyok "nyomulós", hogy bejelöljem, vagy akár írjak neki. Az túl direkt lenne nekem. Neptunon írni eszembe se jutna, az ott küldött emaileket ellenőrizhetik.
2015. júl. 5. 23:32
 5/14 anonim ***** válasza:
Keresd fel szemelyesen es beszelgessetek utana be tudod jelolni fb-n is
2015. júl. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ha megmaradsz a gyávaságodban, akkor sehogy. Egyébként sem tudnál úgy mit kezdeni egy 6-7 évvel idősebb nővel. Már alapból a korod miatt is gyereknek tekintene, ha meg gyáva is vagy, az még rátesz egy lapáttal.


Legyél bátor, akkor legalább a lehetőséget megadod magadnak.

2015. júl. 6. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
85%

#6: Te honnan vetted, hogy a tanár a nő és a kérdező a srác? Nekem úgy jött le, hogy pont fordítva van. De mondjuk kezdetnek nem ártott volna konkrétan tisztázni a nemedet, kedves Kérdező. :D


Ami a témát illeti.... amíg ennyire iszonyatosan gyáva vagy, addig az ég világon semmit sem fogsz elérni, csak kínlódsz, és azon töprengsz, hogy "vajon mi lenne, ha"... Pont ezért JELÖLD LEGALÁBB BE facebookon, az is egy minimális kis közeledés. Azzal te még nem fogsz nyomulni! És esetleg, ha visszajelöl, akkor kezdetnek valami tantárggyal kapcsolatos dologgal kapcsolatban írhatnál neki. Valamit az egyik órájával kapcsolatban, vagy valami ott beszélt témáról akár kérdés VAGY akár kifejezheted a sajnálatodat is, hogy már nem fog tanítani, mert mennyire tetszettek az órái, stb. (Én ez utóbbit javasolnám a leginkább.) Aztán ha összefutsz vele az egyetemen, mindig mosolyogj kedvesen, válts vele pár szót, érdeklődhetsz, hogy hogy van, stb. (de persze csak akkor, ha látod rajta, hogy nem rohan éppen, mert akkor csak idegesítenéd a feltartással). Aztán ha minél gyakrabban dumáltok, akkor egyre közelebb is kerültök egymáshoz. De mindehhez persze az is kell, hogy ő is benne legyen, és tényleg szimpinek/vonzónak lásson. Viszont egy próbát mindenképp megér szerintem, különben nagyon fogod bánni!

2015. júl. 6. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező.. A te vonalodon elindulva, minden tanárom/ismerősöm/rokonom aki bejelölt facebookon, meg akar kúrni?... Egy picit igazán gondolkozhatnál időnként.
2015. júl. 6. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Igen, bocsánat az lemaradt, én vagyok a lány a történetben.
2015. júl. 6. 13:12
 10/14 anonim válasza:

Engem nagyon érdekelne a te hozzáállásod, mivel én is "gyáva" vagyok, szívesen beszélgetnék veled privátban, mivel nekem is bejön az egyik tanárom.:)

Ha van kedved, akkor írj! Én nagyon fogom várni! :))

2015. júl. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!