Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ma a fiatalok valóban méterrúd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma a fiatalok valóban méterrúddal, körzővel, vonalzóval, tolómérővel keresik a párjukat?

Figyelt kérdés

2015. júl. 7. 12:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
29%
Nem értem a kérdést :/
2015. júl. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
53%
sajnos igen! nem elégednek meg azzal ami jut mindenki a tökéletest keresi
2015. júl. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
30%

A tökéletes létezik.

Csak nem a pénztárca és az izmok vastagságában mérhető ...

2015. júl. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos igen. A magasságom miatt nagyon sok lánynál szóba sem kerülhetek, amit én elég nevetséges indoknak tartok, nem hiszem, hogy szerelem ennek függvénye lenne.
2015. júl. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Általában igen, de egyáltalán nem általánosítható. Pl én nem mondanám magamról. Szerettem már bele olyan lányba, akiről elsőre nagyon nem gondoltam, hogy az esetem lenne. Szinte ég és föld. 20f
2015. júl. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
73%

#4

Ismerős érzés, én 170cm, a kiszemelt nő 172cm, aki azt írta, hogy nagyon alacsony vagyok neki. Főleg, mert ott van a 13cm-es magassarkúja.


Én is nevetségesnek tartom - főleg, hogy én se méregetem a nő mellét, csipőjét, stb - de ettől függetlenül ez van.


De igazából, aki ezért visszautasít, azzal nem hiszem, hogy sokáig boldog lennél.


Itt olvastam nemrég:

Fiú 170cm, lány 165cm. Ha a fiú 5cm-el magasabb lett volna, a lány adott volna esélyt neki. Szomorú.

2015. júl. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
25%
Igen, ez jobban meg tud védeni duma tényleg nevetséges. Ahogy a magassarkús baromság is szánalmas. Hányszor van rajtatok magassarkú, évente 1x? Inkább arról van szó, hogy magas férfivel akartok végigvonulni az utcán, és a "barinők" előtt fel tudjátok vállalni. Nem értem, miért kell folyamatoson félrebeszélni és szépíteni a dolgokat. Egyébként igaz, nekem van 160 cm-es ismerősöm, és esélyt sem kap senkitől. Azért érdekes, h még vékonnyal sem nagyon akarnak járni. Hölgyeim, ugye mind sportos karcsú, vékonyak vagytok, azért vannak ilyen elvárásaitok? Mert Magyarországon nem sok jó alakú nőt láttam, csak nagyon vékonyakat vagy túlsúlyosat, de szinte mind magas, sportos férfit akar magának. Önkritika esetleg?
2015. júl. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
71%

"Egyébként igaz, nekem van 160 cm-es ismerősöm, és esélyt sem kap senkitől."


Nekem meg van 158 cm magas férfi ismerősöm, akinek a 172 cm magas felesége a legjobb barátnőm. :-)

2015. júl. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
92%

"sárga pillangó nevű felhasználó válasza:


Mert Magyarországon nem sok jó alakú nőt láttam, csak nagyon vékonyakat vagy túlsúlyosat, de szinte mind magas, sportos férfit akar magának. Önkritika esetleg?"


Ha tényleg nem sok jó alakú és átlagos testsúlyú nőt láttál, akkor szerintem érdemes lenne nyitott szemmel járnod. Akkor ráadásul azt is látnád, hogy hány nem éppen magas, nem igazán sportos, és nem éppen előnyös testalkatú férfinak van barátnője, felesége, élettársa.


Ha pedig szereted abban a hitben ringatni magadat, hogy a testmagasságod és a nők önkritikájának hiánya miatt nincsen párkapcsolatod, akkor szerintem érdemes lenne elgondolkoznod azokon a válaszokon, amiket ezekre a kérdésekre írtál:


http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb-..


http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarske..


Engem nő létemre nem zavarna, ha egy férfi valamivel alacsonyabb lenne nálam (elő is fordult már az életemben, hogy ilyen férfihoz vonzódtam), de egy olyannal, akibe annyi érzelmi intelligencia és szexuális kultúra szorult, hogy a "kibeszéli a haverjaival, hogy a barátnőjével milyen az ágyban", biztos, hogy nem tudnék elképzelni egy párkapcsolatot.


Annak a kedves hozzászólónak, aki a 8. hozzászólásom után ezt a nemes egyszerűséggel megfogalmazott, igen kulturált hangvételű privát üzenetet írta nekem:


"persze persze hazudozz anyádnak!",


azt üzenem, hogy nem biztos, hogy a testmagasságában kéne keresnie az okokat, ha nem úgy alakul a kapcsolata a nőkkel, ahogyan szeretné.

2015. júl. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
93%

Utolsó, a legjobb az, amikor nekiáll leírni kis álszent mártírként, hogy ő bizony 10-ből 9 csajnak adna esélyt mert ő ám nem olyan felszines mint a gonosz nők, aztán meg másik topikban habzó szájjal fikázza a nők 90%-át. Mert hát nincs is szép nő, neki mindenki ronda lapos fenekű, és a többi és a többi...és akkor az ilyen dobálózik az önkritika szóval :D Nevetséges.

Egyszer kérdezte meg tőle valaki, hogy meséljen már magáról picit, menedzselje picit magát, hogy na akkor ki is ő, mi is ő? Mért kéne a csajoknak tapadnia rá? Mi érdekli, mivel foglalkozik, hobby, egyebek....kitalálod mit írt? :D Semmit...

A fajtája a lelke legmélyén pontosan tudja, hogy semmit nem tud felmutatni amiért egy nőnek vonzó lehetne. Humor, jó kiállás, sárm, bármi...Így marad a "feminácizás" meg a minden nő gonosz.

Szeretik hangoztatni, hogy nézzen mindenki magába, épp csak ők felejtik el megtenni. :)))

Szóval ne várd kérlek hogy majd intelligens vitába kezd veled, mert olyat ő nem tud, csak a papgáj üzemmód megy :)) na meg a trágár privik, kéretlenül.

2015. júl. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!