Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha manapság valóban olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha manapság valóban olyan egyszerű társat találni mint ahogy azt sokan mondják, (internet, társkereső, egyedülállók száma, stb. ) akkor miért van mégis egyre több magányos férfi és nő?

Figyelt kérdés
2015. máj. 24. 10:10
1 2
 1/15 Interferencia ***** válasza:
55%
Én normális embertől nem hallottam még ilyet. Több módja is van, de ettől még nem egyszerűbb.
2015. máj. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
Pont azért mert interneten és társkeresőn keresztül próbálnak egy személyes, mondhatnám intim dolgot kivitelezni.
2015. máj. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Pedig tényleg egyre több az egyedülállók száma, pl. a pszichológiában is megjelent a "kényszerszingli" fogalma. Kedves Második válaszoló, de akkor mi a helyzet azokkal, akik (már) nem szexet akarnak hanem komoly kapcsolatot? Mert hiszen az előbbit sokkal könnyebb kivitelezni, férfiaknál, és nőknél egyaránt.
2015. máj. 24. 10:27
 4/15 anonim ***** válasza:
72%

Egyáltalán nem egyszerű,mert millió elvárásnak kell megfelelni ahhoz,hogy lehessen párod.

A másik kérdésre a válasz egyszerű.

Mert aki nem jóképűnek született férfiak között,annak nem jut nő kérlek szépen,mivel a nők kizárólag azokkal állnak szóba egyáltalán,nem adják lentebb.Tehát az átlagos és az alatti férfiaknak nem jut nő,tehát egyedül lesznek,a nők meg azért lesznek egyedül,mert nincsen annyi jóképű férfi valójában,amennyi az összes nőnek kéne(így is egyre legalább 10 nő ugrik rá).

És csak rájuk várnak,a többi férfit megalázzák,kinevetik általában.

Nos ezért.

2015. máj. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
74%
Az utolsónak igaza van. A férfiak azért egyedülállóak, mert nem néznek ki elég jól, a nők pedig azért, mert túl magasak az igényeik külsőre.
2015. máj. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
De ha valóban ennyire a külsőre mennek a nők, akkor valószínűleg magából indul ki az illető hölgy. (Bár vannak kontrapéldák igaz csak elvétve, amikor egy amúgy egyáltalán nem jóképű pasinak vagy nőnek csomó partnere van/volt az idők során.) Visszatérve, ha magából indul ki, az viszont a beképzeltség kérdését veti föl. Tehát ezek szerint a nők többsége beképzelt lenne eszerint?
2015. máj. 24. 11:07
 7/15 A kérdező kommentje:
Vagy pasi, teljesen mindegy - gondolom.
2015. máj. 24. 11:08
 8/15 anonim ***** válasza:
87%
Elvben egyszerűbb társat találni, viszont szerintem pont hogy erősödik az elmagányosodás, több okból is. Nem beszélgetnek egymással az emberek, ha megnézed az egészen fiatalokat, ők is belebújnak a telefonjukba, neteznek, zenét hallgatnak, hiába próbálnál pl. megismerkedni egy csajjal, ha rád se bagózik. Nagyon sok ember nem nyitott az ismerkedésre, illetve beszari, de azért elvárja, hogy a sült galamb a szájába repüljön. Illetve sokan válogatósak is, pl. itt is rengeteg olyan kérdést olvastam már, hogy egy nagyon visszahúzódó, megszólalni is alig képes lányka koslat a menő pasik után, nehogy már lemaradjon a többiek mögött.
2015. máj. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
43%

Én ezt a kényszerszingli fogalmat nem értem. Nem új jelenség, úgy hívják, hogy vénlány. Vagy agglegény.

Egyébként szerintem az a jelenség egyik fő oka, hogy míg régebben elvárás volt, hogy az ember fiatalon megházasodjon és családot alapítson, ma már ilyen nincs, vagy legalábbis nem annyira erős a társadalmi nyomás. Ehhez viszont hozzá kell tenni, hogy régebben az emberek szerintem nem voltak kevésbé magányosak, inkább társas magányban éltek. Mert 18-20 évesen azért elég nehéz megtalálni a tökéletes párt, amikor az ember még magával sincs tisztában. Az elrendezett házasságokról meg ne is beszéljünk...


Egyébként szerintem az emberek általában maguknak köszönhetik, hogy magányosak. Mert meg se próbálnak társaságot találni maguknak. Igazából általában úgy képzelik, hogy társkeresőn megtalálják a párjukat, aztán onnantól vele lesznek és senki mással. Őszintén szólva az se sokkal jobb...

2015. máj. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
72%

azért van annyi magányos ember mert:

1. rohadt igénytelenek vagyunk. először nem megismerni akarunk valakit, hanem összehasonlítani az ideálunkkal, amit a világ, a környezetünk stb hozott létre bennünk

2. mert félünk mindentől, az elutasítástól, a hazugságtól, attól hogy adni is kell, hogy változni is kell, hogy problémákkal kerülünk szembe, stb


felszínes, de kívülről sikeresnek, irirgylendőnek látszó kapcsolatra vágyik mindenki, ami kielégíti kicsinyes, önző vágyait


egy idő után sokak belefáradnak és még lejjebb adják az igényeket


egy idő után már nem bízol senkiben és benned sem bíznak


egy idő után elkezdesz számító lenni és levadászni azt aki neked kell, aztán ravaszan megtartani amig csak lehet


az ember legfejlettebb képessége a hazugság, a színészkedés, az érzelmek megjátszása, kijátszása

2015. jún. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!