Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, hol/hogyan találhatnék partnert komoly kapcsolatra? 21/F

Figyelt kérdés

Próbálom rövidre fogni, az egész ott kezdődik, hogy eddig egy, 5 éven át tartó kapcsolatom volt, aminek hatására, az ismerkedés nem tartozik az erősségeim közé, nem vagyok zárkózott típus, de a szórakozóhelyek nem jönnek be számomra (leginkább a zenei stílus miatt). Alapvetően, kedves, figyelmes, romantikus típus vagyok, ami gondolom nem hátrány. Hétköznapjaim a munka miatt foglaltak, ezért gondolkoztam már a netes ismerkedésen is, de szerintem szükség van a személyes kontaktusra is, hogy láthassák milyen vagyok valójában.


Szívesen fogadnék tanácsokat, véleményeket a fenti problémával kapcsolatban. Ha bármilyen kérdés felmerül csak nyugodtan kérdezzetek!

Köszönöm a segítséget! :)



2015. júl. 8. 22:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Én például azt szeretem, ha a sráccal először neten beszélgetünk, mert ott kiderül, hogy egyáltalán van e közös téma...nem szeretem sokáig húzni, hogy találkozzunk, 3-4 nap után szívesen megismerném személyesen is az illetőt:) minél hamarabb annál jobb:)


Szórakozóhelyeken kívül nem nagyon tudok tanácsot adni, nem igazán járok el otthonról, csak néha.....mások kávézót, pubokat szoktak ajánlani, vagy azt hogy utcán szólítsd le a lányt...


20/L

2015. júl. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha jóképű és/vagy pénzes vagy, akkor szinte bárhol

Ha egyik sem, akkor sehol.

2015. júl. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
minél hamarabb anál jobb, első válaszoló!
2015. aug. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

" Ha egyik sem, akkor sehol."


Ez hulyeseg. A penz es a szepseg nem szamit. A szerelem szamit.

2015. aug. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A gond az, hogy a döntő többségnek a pénz és a külcsín számít. Ha ilyen egyszerű lenne, már ki tudja hány barátnőm lehetett volna...
2015. aug. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ismerkedj neten, pl chat.hu vagy tarskereso oldalak

batran szelektalj! tobb ezer ember kozul te csak egyet keresel ugye!



sokkal hatekonyabb mint az utcan setalva varni a nagy veletlenre...

2015. aug. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a valaszokat, ment a zöld :)

Esetleg lenne valakinek kedve megismerkedni velem? :))

2015. aug. 24. 07:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!